Kuponos oldal elkészítése wordpress-re

Sziasztok!











Szeretnénk csinálni wordpress alapra egy kuponos oldalt, érdeklődnék, hogy tudja-e valaki, hogy lehet-e. Be tudom-e állítani az idő visszaszámlálót, hogy hány db kupon ment el, vannak-e ehhez bővítmények, vagy egyáltalán fel lehet-e ilyet építeni egyedül, vagy ezt csak profi mesterek tudják megcsinálni?











Köszönöm előre is.











Boszimama

http://www.google.hu/search?q=wordpress+coupon+theme&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a&hl=hu&gl=HU

köszönöm szépen, megnéztem, de ez nem az igazi…de még keresgélek,…olyasmit szeretnék mint a kuponvilag.hu…csak kifejezetten családi, gyerek témában, nem nagyon találtam olyan jellegűt. köszönöm, mert még erről sem tudtam, amit ajánlottál:D:D:D





Boszimama

Több kiegészítő van, nézd meg a demo-kat, hogy melyik mit tud. Némi átalakítással simán lehet megfelelő. :slight_smile:

okés megnézem, beleásom magam a témába:):slight_smile:

A lényeg a funkciók megléte. Utána a kinézetével már bármit lehet kezdeni.

Ezt pl. ajánlhatom: http://www.appthemes.com/themes/clipper/





Egy másik megjelenést tőlük ismerek, használok és szeretem. Tehát ügyesek a készítők.

Szia, nagyon köszönöm!!!:smiley:


'syska' wrote:




Ezt pl. ajánlhatom: http://www.appthemes...themes/clipper/


Egy másik megjelenést tőlük ismerek, használok és szeretem. Tehát ügyesek a készítők.








Szia!


Ez csak a theme vagy benne van már a plugin is amivel kuponokat lehet vásárolni?

Ez egy theme, ami magába foglalja a funkciókat. :wink:











A kuponokat neked kell intézni…


'syska' wrote:




Ez egy theme, ami magába foglalja a funkciókat. ;)





A kuponokat neked kell intézni....





Köszi!:)





Azt még nem tudod véletlen hogy a kártyás fizetést támogatja?

PayPal-t biztos, a hazai bankszférát pedig biztos nem.

sziasztok!











Most jutottam el oda, hogy megvettem egy domain-t és egy tárhelyet és visszaolvastam amiket írtatok. Én nem ilyenre gondoltam, lehet félreérthető voltam…Kuponos oldal alatt azt értem - hogy olyan oldalt hoznék létre, mint a kuponvilag, napitipp, bonuszbrigad…stb… nem affiliate partner vagyok, aki a partnerek kuponjait felteszi, hanem saját magam hozok létre és veszem fel a kapcsolatot a partnerekkel.





Így nekem olyan oldal -sablon+plugin segítség kellene, hogy ezt hogyan mivel lehet megvalósítani? Lehet egy sima sablon és ahhoz kellenek spec.bővítmények? Kellene visszaszámláló, hogy még hány napig él a kupon, mennyi eladott van, mennyit lehet még, akciós fül…stb.





Köszönöm előre is a sok-sok segítséget!!!:D:D











Boszimama

Lehetséges, hogy vannak ilyen klónok, de nem akadt még ilyen a szemem elé. Minden bizonnyal azért, mert egy ilyen projekthez, elég nagy kezdeti marketing költség szükségeltetik. Pontosabban nem is maga marketing, hanem annak részeként a reklám költségek. Egy ilyen kupon oldalt megvalósítani véleményem szerint egyik bővítménnyel se fogod tudni. Kezdve onnan, hogy péládul ugyebár OTP átjárót nem találsz az biztos. Ez lesz az első probléma. A második, hogy például olyan bővítmény szerintem nincs, hogy visszaszámol. Ez szintén egyedi fejelesztést igényél. Mondjuk talán ez a legkissebbik része a projektnek, hiszen ez jQuery-vel hamar megvalósítható. Tehát szerintem ez egyedi fejlesztést fog igényelni, főleg, akkor, ha komolyan gondolja az ember. De lehetséges, hogy valaki mond okosabbat természetesen. :slight_smile:

szia, köszi:D én is még csak most ásom bele magam, már kértem árajánlaokat is, csak kiváncsi vagyok, ebből mi az amit én is meg tudok csinálni. Visszaszámláló plugint találtam, ha valakinek esetleg kellene Uji Countdown ezt bejegyzésekbe is bele lehet illeszteni, illetve Simple Countdown Timer widgetként.





OTP átjárót, azt a bankkal kell leegyeztetni, kb. 30 e Ft költsége van.





A többit megnézem milyen opciók vannak még…köszi a választ. Ha nem megy, akkor megcsináltatom.











SZia





Boszimam:D

Plusz utána az OTP, ha jól emlékszem jutalékot is kér.