Külső CSS alkalmazása

Hello!











Egy -lehet hogy megint amatőr- kérdéssel fordulok a szakértőkhöz:











Írtam XHTML-ben egy táblázatot, valamint egy CSS-t.





Ezt a táblázatot (a

szakaszt) beillesztettem a WP HTML szerkesztőjében a bejegyzésemhez. Na most hogyan lehet(ne) meghivatkozni a “rootcsstable.css”-ben deklarált stílusokat ebben a táblázatban. irritated.gif











Pl.











Próbáltam úgy is, hogy a használt sablon fő css-ébe illesztettem bele a stílusdefiníciókat de nem igazán műxik.











Megköszönném, ha adnátok valamilyen tanácsot ezzel kapcsolatban!











Üdv.

'SniperAtWork wrote:

Próbáltam úgy is' date=' hogy a használt sablon fő css-ébe illesztettem bele a stílusdefiníciókat de nem igazán műxik.[/quote']


Pedig az a megoldás, ha jól csinálod.


Ami még fontos: ha saját html kódokat raksz a a WP-be írás közben, akkor MINDIG kapcsold ki azt az átkozott vizuál állatot. NEM elég ide-oda kapcsolni a htm és a vizuál között - le kell ölni végleg a saját profilodban.


Ha csak váltogatsz, akkor a vizuál szörnyeteg végig be van kapcsolva a post elmentésekor, és sikeresen kiszed mindent a kódodból (pl. a tr class-t) és akkor mind varizsálhatod a CSS-t, mert minek...

hát, Én ugy tapasztaltam, hogy 2.5-be, ha a html szerkesztot hasznalod, akkor alapbol az is jon be, és nem buzergál bele a kodbe, mig opcionalisan elerheto a vizuális szörnyeteg

Akkor mégis megpróbálom a sablonom style.css-ébe beleilleszteni…

Műűűködiiik!!!











Köszönöm!