Külön hozzászólások és visszajelzések rész

Sziasztok!











Hogy tudnám azt megcsinálni, hogy ha kap az oldalam egy visszajelzést, akkor azt ne egy commentbe nyomja bele, hanem pl egy külön kis mezőbe?Pl vlhogy így:











Visszajelzések:





Visszajelzés címe,linkes alakban.











Ahogy elnézem, a word-press.hu-n is kommenthez vágja be, de ez a verzió nekem valahogy nem tetszik…

Szerintem neked ezzel kéne kéne játszanod, meg az if-fel: php comment_type();. Innentől már csak egy kis PHP tudás kell hozzá, amit viszont tesztelés nélkül improvizálni nem akarok, mert még nem vagyok hozzá elég felkészült, szóval legkorábban vasárnap este szolgálhatok ilyennel.

A comments.php-ben keresd meg ezt a részt:









Code:









Utána tedd be ezt:


Code:













Keresd meg ezt:





Code:









Elé tedd be ezt:





Code:









Keresd meg ezt:





Code:









Elé tedd be ezt:





Code:



Trackbacks


























Szerintem így kell megcsinálni. Reméljük működik. Sok sikert hozzá! ;)

Bocsi a csúszásért, kicsit elhavazódtam. Szóval, végre ránéztem erre, amit Efrud írtál…











Félig segít, félig nem. Tényleg szétszedi, viszont: Bármit próbálok pakolni, a trackback-ek a "XY db hozzászólás POSTCÍME szöveg alatt jelenik meg,mint a commentek…ami nem a legjobb…plusz a trackback-et is commentnek nézi, ami zavaró…

Mert valószínűleg az xy-db hozzászólás kiírásért felelős kódrészlet is felette van.

Ha meg afölé rakom, nem jelenik meg semmi…szerinted nem próbáltam…? :rolleyes:

Akkor csinálj egy másolatot a kódból és másold fölé

Ezt szerintem te se gondoltad át rendesen…mi a gyíkot érnék el azzal, hogy egy kód KÉTSZER van egy forrásban?semmit…

Mármint az xy hozzászólás - POST címe szöveget másold alá és a felette lévőt meg átírod XY trackback - POST címe szövegre, így gondoltam

Megint megkérdezem: miből gondolod,hogy ezt nem próbáltam?..

Így látatlanban nem tudok gondolni semmire mert nem vagyok gondolatolvasó… De már fejlesztem a telepatikus erőmet :lol:

igen Balou…





miből gondolom h nem próbáltad még? mert nem mondtad (wazz)… :wink:

hgrg,mp33portal: írtam,hogy bárhova próbáltam pakolászni a dolgokat…szerinted az mit jelent? Ne nézzük már annyira hülyének egymást, hogy ha azt látom,hogy a VALAMI elem az IZÉ elem alatt van,és én fordítva akarom,akkor nem próbálom meg megcserélni…De,megcseréltem, és onnantól kezdve borult a kártyavár valamilyen okból…valószínűleg a különféle feltételek miatt…

na nézzük akkor másképp hátha sikerül.









Code:









után tedd be ezt:





Code:









keres meg ezt:





Code:









elé ezt:





Code:









ezzel eddig nagyjából azt értük el hogy csak a kommenteket jeleníti meg a visszajelzéseket nem.





aztán ahová kell a visszajelzés oda pedig ezt:





Code:









    <li id="comment-">



















tesztelni nem teszteltem, csak egy elképzelés,de lehet hogy működik a dolog. Minden esetre másolatot csinálj az eredetiről.

Köszi Efrud :slight_smile: Így már tényleg jó…arra nincs valami trükk,hogy a számláló,ami kiírja, hogy ennyi és ennyi hozzászólás van, az ne számolja a trackback/pingback-et? Mert most elég hülyén néz ki,hogy az egyik postomnál van 1 trackback, de nincs hozzászólás, mégis azt írja ki,hogy 1 hozzászólás van…











Illetve hogy csak akkor nyomja ki a “kapcsolódó oldalak” trackback részt,ha van is… :S tudom, sok velem a gond, de php-hülye vagyok.