Korzó Magazin

faux columns. ezt tippre ismerem: hangzása alapján ugyanaz mint az ókori római seregben a phalanx, vagy a kisebb egység, a cohors… :smiley: szóval hogy még csak nem is hallottam a dologról :smiley:





szóval nehéz megoldani? akkor almás… :slight_smile:

ha szeor ideadja a témát akkor megbirkózom vele valahogy! :wink:

az oldal rendben van, áttekinthetö rendezett, de a felülettel én még dolgoznék kicsit. nekem picit fapados. kicsit webkettesíthetnéd még. illetve a logón is lehetne még dolgozni.





tehát az én parám a felszinnel van.





továbbá a radio1 bannerrel valami gond van nálam. nem mozog és mintha megsértült volna a jpg.

áááh, megőrülök ha valaki ezzel a webkettes dumával jön elő… bocs.

no para:) szujjekvtiv kritika volt.

ez a webkettő pont olyan mint a foci meg a politika nem? senki nem tudja mindenki mondja :smiley: (nehogy félreértsd pyrus, de nekem is amolyan agyamenős a dolog, és a konkrét felhasználók, pl terike a panel nyócról még megkérdi hogy mi az a web1… még konkrét jelentése sincs a fogalomnak :slight_smile: )











meglepne ha a rádió1 banner mozogna, ui az sima kép, ha mégis mozog, szólj és kiderítjük az okát, piacra dobjuk és felezünk :smiley:











kicsit mintha tényleg megsérült volna, de ettől olyan kis mocskos jó lett (a kis szemcséitől) ezért hagytam, és még senki nem szólt tőlük, hogy nadeezaztánámdedurvaésmostcseredeazonnal :smiley:











a sablonon már nem variálok, befejezetté nyilvánítottam (még hírek közti px távolságon lövök picit), helyette újabb mosho fejfájás gyötrő megoldáson töprengek :smiley: (manó ha amúgy kell a téma szólj, átküldöm szivesen)

magára ne vegye vki jaj… :slight_smile: félre ne értsétek én nem kurva okos akartam lenni. sztem a témához mennének a webkettes design elemek. terikét nem érdekli , nem is fogja de még ha megcsinálnád olyanra akkor se lenne rá írva hogy az az.











summarsummárum (webkettö design guide lines) csak meg ne öljetek érte :smiley: :





http://www.webdesignfromscratch.com/web-2.0-design-style-guide.cfm











béke és szeretet!

butább nem leszek ha megkukkantom alinket amit küldtél, így azt teszem :smiley:











béke és szeretet…hmm… sör és rántotthús :smiley:

dejóisaz… :slight_smile: