Kontaktok

Sziasztok,

Szerettem volna a wordpress-től segítséget kérni sablonok ügyében, de két hete senki nem válaszol a következő e-mail címen: nyiltweb@wphu.org

Valaki esetleg tud segíteni, hogy mi rontok el?:)) Hova kellene írnom?

köszönettel,
Diána

Szia!
Mi a probléma? Lehet tudok segíteni.

A wphu.org egy közösségi oldal, nem support fórum. Írd be ide a problémádat.

Szia:))

Köszi a felajánlást:) Légyszi ne röhögj, elég kezdetleges a tudásom:))
Barátnőmnek is wordpress oldala van, vele kezdtünk el ügyeskedni, és kicsit meglepődtünk azon, hogy bármilyen sablont hívtunk be, ugyanazt a fotót adta ki, csak a szöveg elrendezését, a fontokat stb…változtatta, de kb úgy tűnt, mintha mindent nekünk kéne felépíteni, tehát nem a kész sablont kaptuk. Barátaim elmondása szerint ők kb a fullos sablonban kicserélgették a fotókat meg a szövegeket.
Ez egy kicsit másnak tűnik, és mivel nem értek hozzá, nem tudom, hogy ez normális, vagy valami hiba van:))

Csatoltam egy screenshot-ot, nem tudom látod-e, de bármit próbálunk testre szabni ez jön ki, a fent említett változásokkal.

Nagyon köszi előre is:)

![58%201|690x431]
(upload://eCgP3lCzCiflSqz7FlXPFf0gFQc.jpeg)

érdekes, ezt az emailt kaptam, de köszönöm!!

De, kész sablont kapsz, amikor a wordpress.orgról telepítesz egy sablont, a tartalmat mindig magadnak kell felépíteni. Vannak kereskedelmi sablonok, amiket ha megveszel, tudod a hozzáadott demo tartalmat telepíteni. Ez az a verzió, amikor csak le kell cserélni a képeket, átírni a szövegeket.

ahhha, köszönöm szépen!!!