komment rész részletes formázása

A kommentek tartalmának megjelenítésére vonatkozóan, a Wordpress sablonokban kb. csak ennyi van <?php wp_list_comments();?>.











Ami nagy probléma mert így nem lehet eléggé részletesen formázni a megjelenést.





Én például külön meghatározom az avatar helyét, a kommentezőnevének és az időpontjának, az elhelyezkedését, méreteit stb. Kiveszem a szerintem felesleges “szerint” szót, máshova teszem a “válasz” szót, és így tovább. Igaz a comment-template.php-nál alapból van 1-2 css meghívás ami miatt egy kicsit mégiscsak lehet formázni sablonhoz tartozó css-ből, de ez így közel sem ad elég lehetőséget.











Azt szeretném tudni hogyan lehetne részletesen ezekre, a comment-template.php-ban található részekre hivatkozni a comment.php sablonban? Mert most arra kényszerülök, hogy a comment-template.php-én belül formázzak, ami kényelmetlen abból a szempontból, hogy mindig át kell írni ha újabb wordpress verzió jön vagy ha átviszem valahova a sablont.



Code:







<?php if ($args['avatar_size'] != 0) echo get_avatar( $comment, $args['avatar_size'] ); ?>







<?php printf(__('%s'), get_comment_author_link()) ?>







<?php if ($comment->comment_approved == '0') : ?>

<?php _e('Your comment is awaiting moderation.') ?>




<?php endif; ?>





<?php

/* translators: 1: date, 2: time */

printf( __('%1$s at %2$s'), get_comment_date(), get_comment_time()) ?><?php edit_comment_link(__('(Edit)'),'  ','' );

?>













<?php comment_text() ?>





<?php comment_reply_link(array_merge( $args, array('add_below' => $add_below, 'depth' => $depth, 'max_depth' => $args['max_depth']))) ?>



<?php if ( 'div' != $args['style'] ) : ?>



<?php endif; ?>

http://www.darrenhoyt.com/2007/08/18/styling-your-wordpress-comments/

Kipróbáltam az oldalon található megoldásokat, de nem jók. Gondolom amiatt mert a többével ezelőtti Wordpresshez készültek. Egyikkel sem működik a hozzászólás csoportosítás. A legtöbbnél hiányzik az avatar kezelés, amelyiknél meg van, annál pedig nem fogadja el az arra vonatkozó kódot.