Költöztetés után nem frissült az oldal admin e-mailcíme

Sziasztok!
Átköltöztettem az oldalam egyik (egy ideiglenes) domain alól egy másikra, - ugyanazon a tárhelyen belül.
Minden átjött, minden látható, de van egy kis probléma.

Az új oldal wp adminja szerinti admin e-mail cím továbbra is a korábbi domain szerinti.

Már minden általam fellelhető helyen WP beállításokban, a cpanel phpmyadmin adatbázis beállításokban, az otions táblán is, … mindenhol a helyes - az elvárt - admin e-mailcím látható, mert mindenhol átjavítottam.

Ha viszont betöltöm az adott oldalt az Elementorba, és ott el akarom végezni a kapcsolati form e-mail beállításait, ott még mindig a régi domain szerinti admin e-mail látható. Ezt hiába írom át a beállítások során, ez marad a régi domain szerinti e-mail cím. Ennek megfelelően nem is küldi el a kitöltés utáni mailt, hanem hibaüzenettel visszapattan.
Tehát egyszerűsítve: az admin e-mail cím a wp admin és phpmyadmin szerinti módosítások ellenére sem változott a helyes admin e-mail címre, maradt az ideiglenes domain szerinti cím.

Nem tudom mitévő legyek.
Készen van egy oldalam, és nem tudom használni, mert a kapcsolati formok nem működnek, illetve beállíthatatlanok rajta. Azért ismerjétek el, hogy ez meglehetősen bosszantó körülmény!

Kérem a segítségeteket, hátha van valakinek valami 5lete a probléma megoldására!

Köszönettel.

Nem használsz valamilyen gyorsítótárazós (cache) plugint? Közvetlen hivatkozásokat lefrissítetted?

Szia!
Nem használok cash plugint. Lefrissítettem a hivatkozásokat, minden működik, csak ez nem .
*
Hadd kérdezzem meg a következőt - lévén kezdő vagyok még ebben wp témában:
Amikor feltelepítünk egy domain alá egy wp-t, akkor automatikusan ad egy admin e-mailt. Ugye? Ezt az admin címnek automatikusan létrehozott e-mail postafiókot, hol érem el? Hol tudom megnézni, hogy oda milyen e-mailek érkeztek?
*
használsz elementort?

Amikor feltelepíted a Wordpresst, akkor Te állítasz be oda egy emailt, magától nem csinál semmit.

Használtam Elementort, igen.

1 kedvelés