Költöztetés Duplicator bővítménnyel

Szia!

Előre is elnézést kérek, ha olyat kérdezek, amire már az oldalon valahol megtalálható a válasz, csak én nem találtam.

Új vagyok itt; most regisztráltam.

A problémám a következő:

Duplicatorral próbálok átrakni egy weboldalt az új tárhelyére, de rögtön az elején kiderült, hogy az ingyenes verzióval csak két lépésben lehet ezt megcsinálni, mert túl nagyok a fájlok. Tehát az a terv, hogy az adatbázist Duplicatorral, a fájlokat meg majd manuálisan rakom át .

El is készítettem a zip fájt és ftp kapcsolattal átmásoltam az új tárhelyre (ott a htdocs-ba).

Amikor azonban próbálom megnyitni a new.tmrt.hu/installer.php-vel, akkor Not Found infót kapok, tehát valamit nem jól csinálok. :frowning:

Hétfő reggelre működnie kellene az új oldalnak, így aztán SOS segítséget keresek.

Nagyon köszönöm előre is a válaszodat!

Ági

 

 

Kedves Ági!

Mindenképpen ragaszkodsz a Duplicator nevű bővítményhez? Ha nem, de maga a metódus marad (azaz az adatbázist valamilyen pluginnal, a fájlokat pedig manuálisan töltenéd fel), akkor ajánlom az All-in-one WP Migration nevű bővítményt. Ezzel egyszerűen kiexportálod a szükséges fájlokat (adatbázist), majd a másik Wordpress weboldaladra a fájlok feltöltését követően beimportálod.

Ha kell segítség, írj bátran és segítek.