Költözés után néhány gomb nem működik

Sziasztok!





Tárhelyet változtattunk, ami után adminban néhány gomb nem működik.





Pl. bejegyzés szerkesztése felületen “Vizuális” és “HTML” fülön nem lehet váltani, vagy újabb saját mezőt sem lehet adni. Mi lehet az oka?





Köszi a segítséget, ha van valami. &


'ryzsy' wrote on '2010-03-22:




Sziasztok!


Tárhelyet változtattunk, ami után adminban néhány gomb nem működik.


Pl. bejegyzés szerkesztése felületen "Vizuális" és "HTML" fülön nem lehet váltani, vagy újabb saját mezőt sem lehet adni. Mi lehet az oka?


Köszi a segítséget, ha van valami. &








Valami javascript hibád lesz. Tegyél fel Firefox alatt egy Firebug nevű extension-t, annak is lehetőleg az 1.4.x -es verzióját, ne az 1.5.x -et, és az ki fogja írni a hibát egészen pontosan.

Köszi, mára magától eltűnt a hiba. De azért felteszem majd, és hozom a tanulságot.


'DjZoNe' wrote on '2010-03-22:




Valami javascript hibád lesz. Tegyél fel Firefox alatt egy Firebug nevű extension-t, annak is lehetőleg az 1.4.x -es verzióját, ne az 1.5.x -et, és az ki fogja írni a hibát egészen pontosan.








No ismét előjött a hiba. Föltettem egy Firebug 1.5.2 addont, és akkor gondolom a szkriptek menüpontot kell választanom, majd itt elakadtam. Ha fölteszek egy screenshotot, tudtok segíteni? Köszönöm.





[attachment=128:firebug.jpg]

Leírtam. 1.4.X verziót, és ne 1.5-öt mert az sok visszajelzés szerint SZAR.











Egyébként, nem jelent meg a snapshotod.

Bocsánat, túl gyorsan olvastam az előző hozzászólásodat. Föltettem a legrégebbit, amit még a Firefox 3.6.3 bír, ez a Firebug 1.4.4 - ennél régebbit nem bír.











Itt a kép.











[OFF]











ryzsy, nézz szét az adatlapodon megadott oldalon vírus ügyben, a NOD-om majdnem szívrohamot kapott…











[OFFEND]