Kódolt footer (base64) - lehetetlen módosítani?

na használd, nem véletlen kódolják le őket.











Kérd meg hgrg-t, hogy kódolja vissza, vagy hagyjad az ilyen sablonokat.

Majd meglátjuk, hogy mennyi “trutyi” van bennük :slight_smile:

Köszi, gondoltam ,de azért rákérdeztem.





Ok, eddig csak a footert nézegettem,de most feltűnt, hogy máshol is lehet ilyen kódolás:)





Még jó ,hogy csak gyakorlatozok:)

Hali!





a footerben nem volt kódolás (ha mégis akkor sorry:P) csak egy figyelemfelhívás, hogy “ha kiveszed a linket összeomolhat az oldal”. Undorító… Persze megint nem gondolkoztak a srácok túlzottan sokat. Egy sablonra megcsinálták a “védelmet” majd karakterről karakterre ugyanúgy “levédték” a sablont. Már van egy “dewick” projektem. Most indítsak újat?:P…





majd meglássuk.





a hosszú rizsa után:





http://svn.hgrg.info/dir/





itt megtalálod egy darabig a sablonokat. “header (másolat).php”, “footer (másolat.php)”, “functions (másolat).php”-k alatt megtalálod a kikommentezett, de mind a base64 mind a visszafejtett kódot tartalmazó file-okat. Ha nem érdekel töröld őket nyugodtan. ill. a functions.php-ben alapértelmezetten berakja neked a példabannernek a hostgatort stb… ezeket is ki lehet szedni mert sztem zavaró ha kipróbálsz egy sablont és máris tele van bannerekkel…

Köszönöm szépen,mindjárt áttanulmányozom őket.





Igen ezekben tényleg nem volt a footer lekódolva, azért is lepődtem meg amikor belenéztem tüzetesebben a headerbe, de legalább már tudom, hogy erre is figyelni kell!





Nagyon hálás vagyok, még egyszer köszi.

Szia hgrg!





A niferitivel történt valami,mert nem megy a sildes show,de nem gond ,mert a másik kettő szuper lett,köszi!





Még egy kérdés:)





Azt észre vettem , hogy az eval után van általában beillesztve a kód(base64…





Ha ilyesmit találok Pl:(eval(str_rot13('shapgvba purpx_s_…) akkor ez is valami trutyi?

igen ahogy mondod. csak ezúttal nem base64el kódolva…





leellenőrzöm… a mondott sablont :slight_smile: a slideshow miatt…

Nagyon jól jött ez a topic, rájöttem hogy egyes aspx lapok visszatérési értéke is ezzel van kódolva. Ez a tudás jól jöhet néha. :slight_smile:

@nkaroly!





felülvizsgálom a sablonokat. Elfeledkeztem arról -hajnal 4kor :P- hogy a bunkócskák a nyílt javascriptes file-okat is lekódolják… az volt a gond. iepngfix ill. a slide filejaiból is az egyik… feloldás után működik a drága. Niferiti frissítve a fenti linken a többit majd holnap…

Rendeben, köszönöm hgrg!





Egy kicsit pihenj is:)





Most amúgy egy kicsit megtorpantam ,de ezt majd egy másik topicba!





Hatasu legalább én is segítek valakinek közvetve a kérdéseimmel(mert csak úgy gyűlnek):slight_smile:





Különben szerintem sokan átsiklottak ezen kérdések fontossága felett.

@hatasu: aspx??


'DjZoNe' wrote on '2010-02-14:




.....


De ha wordpress.org-on keresel sablonokat, azzal nem lesz ilyen gond. Ugyanis oda ilyen nem kerülhet fel.








Hát ez sajnos nem igaz. Pl. Layers http://wordpress.org/extend/themes/layers





Most kezdtem bele magyarosítani pár "ingyenesnek" mondott sablont és már a másodiknál a finisben jöttem rá, hogy tele van a footer szeméttel. Okádni tudnék ezektől a kis surmóktól. Bepaliznak akit csak lehet.





Szerintem veszek egyet a themeforesten, azokban talán nincs ilyen aljas pitiáner szenny. Jólmegmondtamnekik!

Nem értem ebben hol a base64…





szerintem kicsit félreérettél vmit…



Code:

<div id="secondary"

class="clear">





























Wordpress powers

. Layers theme Designed by

Jai Pandya.




























'hgrg' wrote on '2010-03-24:




Nem értem ebben hol a base64...


szerintem kicsit félreérettél vmit..


[





Talán itt:


footer.php


Code:


Most nézem, hogy amit én próbáltam magyarosítani, azt a wordpressthemesbase.com-ról töltöttem. A wordpress.org-os verzióban nincs szemét. Csak a név és kinézet egyezés zavart meg.

Nos akkor amit ajánlhatok: NÉZD meg hogy honnan szedegetsz dolgokat… a hiteles forrást pedig csak ellenőrzés után vond kétségbe, ha kérhetlek…

@vik3d:



Code:

<div id="secondary"

class="clear">





























Free antivirus downloads





























Csatold ezeket légyszíves hgrg, mert kilométeres lesz az oldal. Köszi!

Elnézést…

Semmi baj, footert pedig köszönjük.