Kódolt footer (base64) - lehetetlen módosítani?

Pont ezért van elkódolva a footer, hogy ne tudd kiszedni belőle ezeket.

Értem, megtaláltam a copyrigth témát:) Akkor dobhatom a sablont, hát igen ennyit az ingyenességről:)





Elkerülte a figyelmemet, vagy szokták valahol figyelmeztetni erre?





Hát akkor a tanúlópénz ezzel is megvolna:D





Gondolom még neki megyek egy-két falnak,igaz?

nkaroly: megnéztem azt a témát, tökéletesen ingyenesnek volt irva …





Jó nagy tanulópénz volt :wink: De szerintem ennél már csak kisebb falak jönnek eztán :slight_smile:

Köszönöm varnyu!











Csak az idő miatt írtam,de azért megérte,megtanultam ezt+azt:)

Amúgy nyilván lehetne dekódolni ezt a dolgot,





de erre most nem igazán volt sem időm, se hangulatom :slight_smile:











De ha wordpress.org-on keresel sablonokat, azzal nem lesz ilyen gond. Ugyanis oda ilyen nem kerülhet fel.

Megértem!





gondolom mindent meg lehet oldani, futottam vele egy-két kört de sajnos nem sikerült,még :slight_smile:





Ha egy sablonba nincs copyrigth, de le van kódolva footer.php, ott várhat más meglepetés?





Igen a wordpress.org-on is körbenézek, megfogadom a tanácsod,de úgy megtetszett!





Jó éjszakát!





Köszi

AAA szép hosszú bejegyzést írtam, de ki time-outolt. a lényeg:





http://hgrg.info/letolt/deb64request/airplane_theme-feregtelenitve.zip





a többit holnap újraírom…

hgrg nagyon köszönöm,jövök neked eggyel,hát nem is tudom mit mondjak…nagyon megleptél vele,Köszönöm! :huh:





Gyorsan kipróbálom!

no szóval:





a fő probléma a kódolt részekkel: sosem tudhatod “kiben mi lakik”/mit helyezett oda a láblécedbe pld…





szóval:1. ha lehet ne használj ilyesmit. 2 ha mégis mindenképp ez kell akkor kérj meg valakit, hogy segítsen találni egy “megszólalásig hasonlító sablon”-t. Látod? találtam egyet :)… szóval. Vigyázz az ilyesmikkel. TAC rövidítésű plugin (így rákeresel a telepítővel kidobja…) megmutatja, ha a sablonban van kódolt rész. érdemes használni ha sok sablont használsz/kipróbálsz… ha bármi gond van szólj pü-ben…

Köszönöm, ezek számomra nagyon hasznos információk voltak!





Működik!Meglepő nem? :slight_smile:





Hát uram le kalappal előtted.

persze hogy működik:)





viszont a legfontosabbat kihagytam:




  1. pwdbyWP(Powered by WordPress)




  2. a szerző nevét





    minimum tüntesd fel. ha átszabod akkor is. (x sablon alapján…)





    ezt így ildomos. ha a linket le is veszed róla ennyit azért…

A Powered by WordPress-t nem akartam eltávolítani sőt,de a linket igen!





Ha halványabbra veszem a szerzőt ,az még belefér?

a linket nyugodtan szerintem. halványítás oké, ha nem háttérszínnel megegyező színre vagy képpel kitakarva és társai… érted… :slight_smile:

:slight_smile: Értem,de nem ez volt a célom!Bár most, hogy mondod :rolleyes:

Sziasztok,











belefutottam én is ebbe a problémába, a gond csak az, hogy gyanítom, hogy duplán is kódolva van.





Itt a footer.php-m tartalma:



Code:

<?php /* WARNING: This file is protected by copyright law. To reverse engineer or decode this file is strictly prohibited. */

$o="QAAAJztjbnEnZGtmdHQ6JWRrYgIcZnUlOTsoAUA5DQ4OADAAwwCwDQ1AFA0Csm5jOiVhaGhzYgKQDQIgSm4AAGlzYXVidG8nY2J0bmBpJ2UAAH4nO2Ynb3ViYTolb3Nzdz0ACCgocHBwKXZyYmJpdAYQc29iAAB1KWRoKXJsKFRvaHdLbnRzAAApZnR3OGRmczo2ND8hSmZuIEBpRADDJSc5S2JmAxEnQGhoY3QADjsoZjknJ0RoY25pYAZfBlACsHcAgGZzbmgpcHQoA9BXTFEnV3VuAABxZnNiJ0x1ZmlsYmlxYnV0IsBuZAgwcmlgBPErBI8EgGV+c2J0YQUZaHVma2sKsGoEwVBiZQ4TA2EnKw49oO8DLzkDICdPaHRzCtADQhTgDRT0ALAVMADVAEA7OHdvdydwd1gVgy8uPCc4OYQDArBlaGN+AIFvc2prOScNJwARAGI=";eval(base64_decode("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"));return;?>








Az első sort még értem :) Nade a többi? Találtam egy ilyen tool-t, de ez se igazán tud vele mit kezdeni.





Ja igen, a sablonom pedig mintfresh néven fut (letöltés itt), és szintén elvileg ingyenes. Sokat módosítottam már rajta, szóval nem szeretném ilyen hülyeség miatt kukába dobni az eddigi melómat. Tudna valaki segíteni?





Köszönöm előre is!





JonC

Azzal nekem is csak rosszabb lett, hát kb ennyi:)

Sziasztok!





Ha kérhetem, ne footereket írkáljatok. Tegyetek egy linket az oldalra ahonnan le lehet tölteni a sablont. Elnézést, hogy így direktbe linkelek, készül egy felület ahova kiteszem majd a “mentes” változatokat…





http://hgrg.info/letolt/deb64request/mintfresh-feregtelenitve.zip

rendben van, ha netán lesz még ilyen kódolnivalóm (nem valószínű), akkor majd arra a felületre töltöm fel.











köszönöm szépen a munkádat!

Sziasztok!





Mi van akkor ha nem a footerben, hanem a fejlécbe, vagy ne agy úristen a sablon funkciókban van a base64 kód?





Ez mit jelent,mi történik ha úgy használom,illetve valamilyen kárt okozhat-e,google,stb? Feltételezem nem ajánlatos használni őket?





Pl: iGreat vagy niferiti sablonban a fejlécbe, a carone sablonban pedig a funkcióban helyezték el!





Érdekes ma az adminba jött négy új sablon, hogy le lehet tölteni, azok is rendelkeztek slide show funkcióval,de bennük is volt kód!

‘mi történik ha úgy használom,illetve valamilyen kárt okozhat-e,’





a két dolog összefügg. Igen okozhat kárt. mivel ott azon a részen BÁRMI lehet. Értsd ezt a ‘jelszava(i)dat lküldi egy címre -től a weboldaladból "támadó webhely’ lesz ig minden…