Kódban fromot és js-t hogyan?

Sziasztok!





Most ismerkedek a WP-Mu val. A kistesóban (WP) bárhol el tudok helyezni fromot és js-t :slight_smile: ám a Mu ban ez nem megy! :frowning: Milyen lehetőségeim vannak ha nem akarok lemondani róla? Ötleteket előre is köszi!

Sziasztok











Nekem is ez a legnagyobb gondom.











wp guruk segítsetek!











vagy ez tabu téma?











erről nem lehet beszélni?











Ha ez még sincs így akkor előre is köszönöm a segítséget.











András

András valószínűleg még nem járt erre olyan aki tudott volna értelmes választ adni a kérdésre. Mielőtt szemetelsz olvasd el ezt ill. ha szükséges bármi egyéb fórumos netikettet. Majd válszolnak az emberek ha tudnak. Attól hogy beírsz hogy “még mindig”, “naaa” stb nemjönnek előbb…

Szervusz hgrg!











András nem szemetelt - szerintem - csak kérdezett. Az előtte lévő kérdés nem az övé volt, meg van pár hónap is köztük. :slight_smile:











Amúgy a többi rendben van. :slight_smile:

Kedves hgrg











Köszönöm a hozzászólásodat közelebb vitt a megoldáshoz.











Netikettel kapcsolatban átolvastam, és…











Amit tudni kell










  1. Kerestem, hogy volt e ilyen téma? Nem nyitottam új topikot.










  2. 3 nap híján fél év telt el az előző bejegyzés óta, nem értettem és még most sem értem, hogy több mint 500 megnézték és senkinek nem jutott semmi az eszébe.





    Senki nem mondta azt hogy nekem megy, nem értem a problémádat, írd le egy kicsit bővebben.










  3. Nem lehetnek tabu témák? És miért nem lehet ezt megkérdezni?











    Urbanczyk András





    Ingatlanpartner.com Rt.





    Értékesítési Igazgató











    u.i: netetikettel kapcsolatban, egy szemelvény:“2.4 Légy rendes az újakkal. Ne kergesd el őket mert nem olvasták el a fórum etikettet. Üdvözöld őket, és ne éreztesd velük azt, hogy buták vagy csacskák. Emlékszel a WordPress-el való első lépéseidre?”





    u.u.i: Ha észrevételed van a bejegyzéseimmel kapcsolatban, vállald a neved, az arcod és légy konstruktív! Köszönöm

Sziasztok!





Ugyanezzel a gonddal találkoztam tegnap. Sajnos nem megy a google adsense kód beillesztése a postba vagy az oldalba. Nálam is kezdőbbekenek talán segítség lehet, hogy widgets–>Texts add-al lehet betenni egyszerűen kódot a Widgets section-ba - persze ha megfelel.





Remélem sikerül hamarosan rájönni a megoldásra, ami talán ez lehet: http://www.moon-blog.com/2007/12/wordpress-mu-adsense-plugin.html Persze ez csak adsensehez van és nem próbáltam.





Üdv., Tib

Feltettem azt a WordPress MU AdSense Plugint, amiről egyel feljebb írtam, hátha megoldódik a probléma. A plugin felment, sajnos javascriptet beilleszteni nem tudok még mindíg, mert bár aktiválva van, mégsem találom a lehetőséget, amivel be lehetne illeszteni.











Amennyire tőlem tellett átnéztem a menüt és a lehetőségeket.





Egyébként egy Plugin Commandert is ajánl a 3. pontban, az szépen működik.











Szóval ha valaki a WordPress MU AdSense Pluginnal kapcsoltban tud valami érdemeset írni, akkor talán megoldódik egy része a problémának.

Ismét itt. Olyan napi jelentésféleséggel, hátha valakinek jól jön…





Szóval!











Megjelent automatice a hirdetési box a bejegyzésekben. Nem kellett csinálni semmit. Max. az általam az adsense fiókban előre elkészített kódot kellett a php.ba beilleszteni.





A box sajnos a szöveg első két-három sorát csúnyán jobbra tolta, ezért középre helyeztem a bejegyzésen belül -







Mivel még nem láttam mintát és a leírást sem értem pontosan, így azt még nem tudom, hogy kiét jeleníti meg és megy e mellette az Adsense Share százalékos beállítása.























/**************************************************************************





pub-827xxxx133xxxxxx





**************************************************************************/











$adsense_code = ’













<!--


google_ad_client = "pub-";


google_ad_slot = "";


google_ad_width = 468;


google_ad_height = 60;


//-->





<script type="text/javascript"


src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">





imgnotext és a körbe szöveget ledobja magáról.

Ne haragudj, de nem értem.

Azért tolja el a szöveget jobbra mert az körbefutja a hírdetést. A középre állítás jó csak a styleben meg lehet adni neki egy imgnotext class értéket és akkor nem megy a kép köré a szöveg, ergo nem is tolja el.

Így kell?







Ha igen, akkor kész.

Quote:

<div class="imgnotext" ....








és a css be pedig





Quote:

div.post img.imgnotext {


text-align: middle;


float:none;


margin: 0px;


}








De lehet hogy így is megy hogy





Quote:









Próbálgatni kell

Szia!





Úgy érzem, marad a középre igazítás. Mindent meg szeretnék tartani tisztán, amíg egy technikailag eléggé felszerelt állapotot el nem érünk. Remélem lesz frissítése ennek a pluginnak - talán írni kellene nekik.





Üdv., Tib

Ma feltettem az unfiltered-mu-t és csak a szükséges oldalon aktiváltam. Nagyon szépen működik, azaz lehet már javascriptet tenni postba, persze csak ha engedélyezem azon oldalon a plugint.