Klikk Magazin

Szevasztok!











Először varnyu ötltét olvastam, majd fejemhez kapva, levettem nullára a themecredit / font-size értékét. Mondom, akkor megköszönöm…











Akkor látom, hogy hitetlen megtalálta a bűnöst.





Mondom, megkeresem.





De közben azt is olvasom, hogy google, meg ban. Ekkor visszavettem a betűméretet, mert leesett, hogy igaza van.











Aztán most az van, hogy nem értem. Már a functions.php –nál elakadtam, de a google….











Oké! Van egy olyan gyanúm, hogy azért rúgna seggbe a google, mert rejtett linket / szöveget használok a nullás betűmérettel. Rendben!





De az eredeti linkekért miért ugatna bele? (nem, nem olvastam végig a hirdetési szabályzatot). Ééééés ha beleugat, akkor a készítők miért hagyják benne, hiszen ők maguk készítették fel a sablon a google hirdetéseire, tudniuk kell, hogy a kettő kizárja egymást?!











Őőő… nem értem…











Jesszusom… Úgy 30 cikkel vagyok elmaradva, és szerintem már most túl sokat foglalkoztam egy olyan dologgal, mit csak ti, vájtszeműek vesztek észre. :smiley:

Ott van visszafejtve a functions.php erre vonatkozó része.











eval(base64_decode sort törölni, amit bemásoltam kódot a helyére tenni.

Hitetlen: taps :slight_smile:

Woowww!!!





Hatalmas köszönet! :lol:


'varnyu' wrote on '2010-06-30:




Hitetlen: taps :)








Ide bemásoltam a Base 64 kódot: http://www.opinionatedgeek.com/dotnet/tools/Base64Decode/


oszt jónapot. (csak a két szimpla idézőjel közti rész ' ' )

ne kisebbitsd az érdemed, Hitetlen. bemásolni persze talán én is be tudtam volna …











csak nem talátam volna meg ezt a linket :slight_smile:

A jobb oldali widgetek nagyon lassan töltődtek be. Legalább egy percet kellett várnom, hogy a jobb oldali részben legalább egy widget megjelenjen és ne a fehér hátteret lássam.





Egyébként néhány widget tetszik, érdekelne néhány bővítmény.:slight_smile: