Kiléptet a rendszer

Sziasztok!





Sikeres telepítés után folyamatosan újra és újra be kell jelentkeznem az admin felületemre. Random időközönként ledobál, kidob. Mit csináltam rosszul? Ameddig nem dob le addig rendesen tudok dolgozni. de elég sűrűn csinálja, és nem tudom mi lehet az oka. A sűrűt értsétek 30mp és 90 mp között…





köszi!





Dani

sütiket nem fogadod el, vagy törli a rendszered pl

Esetleg az is előfordulhat, hogy a szerver több frontenden szolgálja ki az adatokat.





Ilyenkor ugye nem minden frontenden lesznek meg a session fájlok. Ez lehet magyarázat a kérdésre.











Viszont, mivel 0 konkrétumot írtál, így csak találgatni tudunk…

Sajnos nincs több konkrétum, ez a jelenség … és ennyi, de szerintem közel járunk a megfejtéshez… köszönöm szépen :slight_smile:





Tudod, esetleg, hogy mi a megoldás?

most írták le neked hogy kevés dolgot mondták el így csak vaktában lövöldözünk… 10e méterre kis pisztollyal egy gombostű fejére… és te azt kéred találjuk el…

Kapcsold be a debug funkciót, hátha több vagy más infó is lesz. Kapcsold ki az összes bővítményt, hogy akkor is csinálja-e (talán valamelyik bővítmény lekérései okozzák).

Kikapcsoltam mindent, de akkor is csinálja :frowning: … amikor bejön a beléptető oldal, hol a nevem (admin), hol a jelszavam tűnik el és kell újra beírni., pedig a böngésző elvileg megjegyezte. De hol az egyik hol a másik tűnik el. Nem tudom ezzel beljebb vagyunk e?





Bocsi amúgy, amatőr vagyok :)… debugot hol lehet kapcsolni? nem találtam…





köszönöm :slight_smile:

Van valami linked is? Mi lenne, ha meg próbálnál egy vadiúj wp-t feltelepíteni, másik adatbázissal?











A Debug funkció bekapcsolásához a wp-content.php fájlban szereplő









Code:

define('WP_DEBUG', false);


sort kell erre cserélni:





Code:

define('WP_DEBUG', true);








(Nehogy Word-öt merj használni a szövegszerkesztéshez!)

SZia!











Tettem már fel új WP-t többször is, a hiba ugyan az volt. Debugot bekapcsoltam.Ezt a hibát találta:





wp-includes/functions.php on line 830 és on line 831, ami…









Code:

setcookie( 'wp-settings-' . $user->ID, $settings, time() + 31536000, SITECOOKIEPATH );

setcookie( 'wp-settings-time-' . $user->ID, time(), time() + 31536000, SITECOOKIEPATH );

$_COOKIE['wp-settings-' . $user->ID] = $settings;








illetve: /wp-includes/class-http.php on line 1045 ami





Code:

if ( !WP_DEBUG )

$handle = @fopen($url, 'r', false, $context);

else

$handle = fopen($url, 'r', false, $context);








Ennyit találtam :)


Köszönöm!

Jahh és még annyit, h mióta be van kapcsolva a Debug javult a helyzet, mert nem dobál le olyan gyakran…nem tudom mi lehet az összefüggés :smiley: