Kiemelt kép, régi sablon esetén

Üdv,







Én egy régebbi sablont használok, amit anno lecsupaszítottam, és úgy alakítottam át! Viszont ennél még nem volt kiemelt kép :confused:



Hogyan lehetne egy régi sablonnál is kiemelt képet beállítani?



Köszi előre is a segítséget!

A sablon functions.php-ban lehet engedélyezni:



add_theme_support( ‘post-thumbnails’ );



A sablon megfelelő fájljait (index.php, single.php, page.php, stb…) ki kell egészíteni.



A részletekért érdemes megnézni valamelyik default sablont, vagy a Codex-et.



Illetve a “Easy Add Thumbnail” plugin segíthet beállítani a kiemelt képet a régi bejegyzésekhez.

A sablon functions.php-ban lehet engedélyezni: add_theme_support( ‘post-thumbnails’ );



A sablon megfelelő fájljait (index.php, single.php, page.php, stb…) ki kell egészíteni: the_post_thumbnail();



A részletekért érdemes megnézni valamelyik default sablont, vagy a Codex-et.



Illetve a „Easy Add Thumbnail” plugin segíthet beállítani a kiemelt képet a régi bejegyzésekhez.

A sablon functions.php-ban lehet engedélyezni a kiemelt képek használatát:

add_theme_support( ‘post-thumbnails’ );



A sablon megfelelő fájljait (index.php, single.php, page.php, stb…) ki kell egészíteni a kiemelt kép megjelenítéséhez:

the_post_thumbnail();



A részletekért érdemes megnézni valamelyik default sablont, vagy a Codex-et.



Illetve a „Easy Add Thumbnail” plugin segíthet beállítani a kiemelt képet a régi bejegyzésekhez.

A sablon functions.php-ban lehet engedélyezni a kiemelt képek használatát:

add_theme_support( ‘post-thumbnails’ );



A sablon megfelelő fájljait (index.php, single.php, page.php, stb…) ki kell egészíteni a kiemelt kép megjelenítéséhez:

the_post_thumbnail();



A részletekért érdemes megnézni valamelyik default sablont, vagy a Codex-et.



Illetve a „Easy Add Thumbnail” plugin segíthet beállítani a kiemelt képet a régi bejegyzésekhez.