Kiemelt kép csak bizonyos kategóriák esetén

Helló :slight_smile:



A következőhöz keresek megoldást:



Szeretném ha a blogunk főoldalán (http://www.filmuniverzum.com) csak bizonyos kategóriákba tartozó bejegyzéseknél jelenjen meg kiemelt kép. Tehát pl. ha én a Piroska és a Farks című kritikánál megadok egy kiemelt képet és a bejegyzést a kritika nevű kategóriába teszem, akkor ennél a bejegyzésnél ne jelenjen meg a kiemelt bejegyzés. Ez vonatkozik az összes bejegyzésre, ami a kritika kategóriában van.



Erre azért van szükség, mert épp sablon váltás előtt állunk és az új sablonhoz tartozó post highlight kiegészítő megadott kategóriákból nyeri a kiemelendő bejegyzéseket a kiemelt képet, pedig a bejegyzéseknél megadható kiemelt képből, viszont 1-2 bejegyzés típusnál (mint pl. kritika, saját cikk) nem szoktunk kiemelt képet használni, viszont a post highlight miatt muszáj lesz megadni.



Most így jelennek meg a kiemelt képek:

<div align="center"><br />
<?php if ( has_post_thumbnail() ) {<br />
the_post_thumbnail('post_thumb', array('class' => 'featured_image', 'category_name=tv-spot')); } ?><br />
</div>
```<br />
Remélem érthető volt mit szeretnék és tud valaki segíteni :) Próbáltam túrni Google -ben megoldást, de sajnos nem találtam még rávezetést sem.

Meg van a megoldás :slight_smile:

if ( has_post_thumbnail() && ! in_category('45') ) {<br />
<br />
the_post_thumbnail( 'post_thumb', array('class' => 'featured_image'));<br />
}