Kezdő WP-s: booking plugin az oldalra

Sziasztok!

Kezdő WP-s vagyok, és szeretnék a honlapomra egy foglalási plugint.
Ki is néztem, ez volna: Pinpoint Booking System.
A kérdésem annyi volna, hogy amennyiben mindent beállítottam, hogy tudom megjeleníteni, azaz működtetni az adott lapomon? Hogyan kell beillesztenem egy adott oldalra?

 

Előre is köszönöm!

Talán ez segít:
<pre class=“tw-data-text tw-ta tw-text-small” dir=“ltr” style=“unicode-bidi: isolate; border: none; padding: 0px 0.14em 0px 0px; position: relative; margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; resize: none; font-family: inherit; overflow: hidden; width: 276px; white-space: pre-wrap; word-wrap: break-word; color: #212121; height: 264px; line-height: 24px !important;” data-placeholder=“Fordítás” data-fulltext="">Naptár shortcode
A foglalási naptár megjelenítéséhez használja a következő rövidített kódot:

[dopbsp id = 1]
… ahol az attribútumazonosító a naptár azonosítási azonosítója, amelyet hozzá kíván adni az oldaladhoz / bejegyzéshez. A fenti példában az 1-es azonosítójú naptárba
illesztettük be tartalmainkat.


<pre id=“tw-target-text” class=“tw-data-text tw-ta tw-text-small” dir=“ltr” style=“unicode-bidi: isolate; border: none; padding: 0px 0.14em 0px 0px; position: relative; margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; resize: none; font-family: inherit; overflow: hidden; width: 276px; white-space: pre-wrap; word-wrap: break-word; height: 264px; line-height: 24px !important;” data-placeholder=“Fordítás” data-fulltext="">Keresés a rövid kóddal
Ha keresőt szeretne megjeleníteni az oldalán, kérjük, használja a következő rövidített kódot:

[dopbsp item = search id = 1]
… ahol az attribútum id a keresési elem azonosítója, amit a WordPress hátsó keresési részében hoztunk létre, és azt szeretnénk hozzáadni az oldaladon / bejegyzésedhez.

Use plugins only when needed.

 

 

baccarat