Készülék adatbázis WP alapon, de milyen pluginnel?

Sziasztok,



Régóta szeretnék csinálni egy weboldalt, amiben egy termékkategória készülékeit listáznám részletes specifikációval, illetve egy viszonylag jobban használható keresővel.



Valami ehhez hasonló kialakításra, funkcionalitásra gondoltam.



Tudtok ajánlani valamilyen megoldást, plugint amivel ezt össze tudom hozni WordPress alapokon? Sajnos a programozáshoz, fejlesztéshez nem igazán értek, de WordPressben pluginekkel találkoztam már, illetve használok WP blogot, így ezen a vonalon indulnék el.



Webshopot nem üzemeltetnék, de ha van valami Ecommerce bővítmény, amivel ilyesmi kivitelezhető, az is tökéletes nekem!



Várnám a segítő válaszotokat!



Adam

Szia



Mutatsz egy webáruház részletet, hogy olyat akarsz, de nem webáruházat! :slight_smile:



Nyugodtan használj webáruházat alapnak, és kapcsold ki a vásárlási lehetőséget, így nem lehet majd vásárolni.



woocommerce.com vagy getshopped.org



Nézd meg mindkettőt, aztán döntsd el melyik tetszik…

Van ott link is, nem csak részlet. A funkcionalitás volna a lényeg, elsősorban a kereső. Korábban próbáltam a woocommerce-t, azzal a közelébe sem tudtam érni ennek, ezért is kértem segítséget, hátha találkozott már valaki ilyennel.

63143 wrote:
Szia Mutatsz egy webáruház részletet, hogy olyat akarsz, de nem webáruházat! :):)Nyugodtan használj webáruházat alapnak, és kapcsold ki a vásárlási lehetőséget, így nem lehet majd vásárolni. woocommerce.com vagy getshopped.org Nézd meg mindkettőt, aztán döntsd el melyik tetszik…

link/fotó egyre megy, az webáruház.



pedig a woocommerce pont erre van, de ha nem tudod testre szabni, akkor keress valakit, aki megcsinálja helyetted…