Keresés gomb

Sziasztok!











Most akadt egy kis időm amíg tárhelyet váltok, de addig is kérdezek.





A weboldalamon ki vannak kapcsolva a kommentelési lehetőségek, így azok abszolút nem is látszanak.





Amikor viszont a kersőbe beírok egy kifejezést, a keresés eredményénél ott van, hogy pl. posted by admin dátum stb…





Ezt nem lehet eltüntetni valahogy? Azt szeretném, hogy a keresés eredményénél csak a találat legyen, de az, hogy ki posztolta és mikor az ne legyen látható.











Létezik erre megoldás?

searchform.php

Köszi megnézem.

Sajnos ez nem vált be! Esetleg más ötlet?

Nem tudom van-e jelentősége de nem az alap témát használom. Egy elegant sablont használok, amiben van egy “beépített” kereső.





Ha esetleg van még ötlet/tanács, szívesen venném.

csippi ha sehol nincs rá link és szögeesen sem elérhető akkor a google-nek valahonnan meg kell találnia:





robots.txt? :slight_smile:

A keresési találatokat többnyire nem a searchform, hanem a search.php sablonelem jeleníti meg, de lehet, hogy külön tárolják a hozzá tartozó loop-ot. Én elsőként a search.php-ban keresgélnék, ha van ilyen.

Köszi a tippet megnézem!

elnézést, balgaságot írtam, nem olvastam el az előzetes hozzászólásokat rendesen.





valóban a keresésért felelős loop(ok)at kell megkeresned és kitiltanod a kérdéses adatok megjelenítését.





én arra gondoltam, hogy megjelentek ilyen formátumú linkek google-ban pedig nem voltak rájuk hivatkozások :slight_smile:

Lehet, hogy marhaság de az Entry-ben ha ezt a sort deaktiválom akkor jó:















<?php if (get_option('polished_postinfo1') '') include(TEMPLATEPATH . '/includes/postinfo.php'); ?>











:smiley:



Nemtudom mit csináltam de így olyan amit elképzeltem :smiley:





<?php if (get_option('polished_postinfo1') '') include(TEMPLATEPATH . '/includes/postinfo.php'); ?>

















:smiley:





Nemtudom mit csináltam de így olyan amit elképzeltem :smiley: