Képnézegető

Sziasztok!



Egy plugint keresek, csak nem tudom, mi alapján, mely kulcsszavak alapján keressek, és ez miatt fordulok hozzátok.

Olyasmit szeretnék, hogy van egy képem, amin nincs link. Viszont ha rákattint a látogató, akkor megjelenne a kép a teljes méretében.

Tehát például lekicsinyítem az összes képet, hogy egy sorba 2 is beférjen, viszont aki látni akarja teljes (vagy nagyobb) méretben a képet, az csak egyszerűen rákattint a képre, és azon az oldalon kinyílik csak egy panel a képpel együtt, tehát nem külön lapon…



Ismer-e valaki ilyen plugint, illetve tudtok-e ajánlani valami ilyesfélét? :slight_smile:



Üdvözlettel,

manaszon!

Szia!



Több lehetőség is van a számodra!


  1. Te magad integrálod a “Fancybox” javascript alapú képmegjelenítőt a sablonba, és egy-egy bejegyzés alkalmával, a bejegyzés formátuma “Képtár”, ebbe a bejegyzésbe berakhatod azokat a képeket amiket szeretnél, thumbnail nézetbe.


  2. Az előző módszer, csak plugin segítségével: Fancybox for Wordpress.


  3. Egy Wordpress alapú galéria bővítmény beüzemelése: Gallery plugin for Wordpress.



    Ha bármilyen segítségre lenne szükséged, nyugodtan érdeklődhetsz pm-ben is!

Sziasztok! Tudtok olyan egyszerű kép lapozós plugint ajánlani, ami az alap WP médiába feltöltött képeket tudja kezelni?



Bekapcsolás után a galéria képeketegy előugró ablakban lapozhatóak.



Erre a célra a Auto ThickBox használtam, de kikapcsoltam és utána minden galéria attachment-es lett.

Ráadásul az Auto ThickBox-ot már több mint két éve nem frissítik és a készítő oldala nem elérhető.

Üdv!



Teljesen kezdő fórumozó vagyok, így kezeljetek kérlek.



Képnézegető témát találtam, így a kérdésemet itt szeretném feltenni.







Nagyon tetszik a jetpack bővítmény, be is kapcsoltam, de a körhinta képgaléria funkciót nem tudom beüzemelni. Nextgen galleryt használok. Mi lehet a gond?

Sziasztok.



Jelenleg ismerkedési fázisban vagyok a wp-el. Eddig tetszik is.



Viszont olyan képgalériát nem találtam eddig ami mutatná a kép alatt, hogy hányszor nézték meg.



NextGEN galériát nézegettem, de sajnos ott sem találtam.



Még fontos lenne, ha a képre kattintunk akkor az a kijelző 90% ban jelenjen meg. Pl: 1920x1080 képek vannak feltöltve, akkor ha valaki 1024 felbontásban nézi az oldalt akkor a képnézegető 980-1000px legyen.



Előre is köszönöm a válaszokat.

A cikkeknél létrehozok galériába feltöltött képeket, attachment-esként tölti fel, miután ezekre a képere klikkelve nem nézhető egymás után a kép, mert attachment - külön oldalon jön be a kép… attachment képeket hogyan tudnám lapozhatóvá tenni?