Sziasztok,
Kéne egy kis help: Két hete nem találok egy normális image galerit a 2.1-eshez, pedig semmi extra nem kéne, csak a képek feltöltése/törlése adminból, a képekhez egy kis leírás meg egy link.
Tudtok valamit ajánlani? Hálás köszönet…
http://word-press.hu/forum/viewtopic.php?id=88
Csak szét kellene nézni, mielőtt kérdezel 
Ottó wrote:
Köszönöm a tippet, elnézést, hogy kérdezni mertem... :)