képfeltöltés - hiányzó munkakönyvtár

lehet h pont a 777 miatt nemyo… suexec+suphp pl 500at ad a 777en hagyott mappára :smiley:


'Farkas wrote on '2010-11-06:




Remélem, hogy nem tilt ki mégsem Manó, de a hibaüzenet kapcsán a 2614 válaszból itt van egy: http://forum.word-press.hu/topic/1556-cannot-modify-header-information-headers-already-sent-by-hibauzenet/








Szia!





Köszi a segítséget. Megtaláltam én is ezt a hozzászólást, le is töltöttem olyan hexaeditort, és nem volt benne a 3db kérdőjel.





Azért köszi a segítségedet! smile.gif

Szia!











Ezt a legutóbbi műveletet hogyan érted el?





Mit és hová írtál?





Köszi!









'polly' wrote on '2010-10-21:




Köszi a segítséget! Sikerült megoldani a problémát!! Valóban a tárhelynél kellett állítgatni, ott is meg kellett adni az ideiglenes mappa elérési útját.

Sziasztok!











A képfeltöltés témában szeretnék tanácsot kérni, elvesztem valahol.





A probléma a következő: az androidos kliens programmal minden rendesen működik: jó mappába megy a fotó, megjelenik a cikkben, stb. Viszont a böngészőből állandóan a “Hiányzó munkakönyvtár” üzenetet kapom. TMP könyvtár van (777). A wp-content/uploads mappa 775 jogosultságú.





A tárhelyemen az oldal a public_html/echobeat könyvtárban lakik, a feltöltött elemeket a wp-content/uploads mappába szeretném tenni.





A feltöltött elemek tárolása ebben a mappában mezőben: wp-content/uploads szerepel,





A teljes elérési úthoz alábbiakkal próbálkoztam:




  1. üres 2. public_html/echobeat/wp-content/uploads 3. wp-content/uploads, de egyik esetben sem megy. Az androidos klienssel pedig mindegy…











    Köszönöm!