Képfeltöltés felhasználóknak

Üdv! Léteik olyan plugin ami megengedi a regisztrált felhasználónak, hogy képeket töltsön fel, majd a képek automatikusan megjelennek az oldalon? Köszöntem előre is a szíves válaszokat! Puszi, szeretek mindenkit! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:


'toecksimbo' wrote on '2009-11-28:




Andris! Felesleges idézni, főleg, ha előtted szólónak válaszolsz!





Szia





Ehhez nem kell plugin csak a feliratkozók ne Feliratkozóként hanem Szerzőként. És belép az adminba és fel tud tölteni képeket videót stb...





András

Bár nem lelkesít, ha reggel egy cápa puszilgat, mégis itt egy képfeltöltő bővítmény. :slight_smile: :slight_smile:

Köszönöm! Adrás írtam privit azokat megkaptad? Sziasztok!

Nekem olyan kéne ahol Pistike beregisztrál, ott van az oldalon, és ott tölti fel a képet, amit a saját gallériába tesz. De ezt ne admin felületen tegye, illetve az se baj ha a képet nem teszi ki az oldalra, de a linkjét megkaphatja, másik oldalra, fórumba, akár ide beszúrhatja

Pistike használja a Picasa-t, ne a te tárhelyedet 'fogyassza'!

Egyébként is, Pistikének minek a képfeltöltési lehetőség?





A kommentjébe szeretné 'beszúrni' (a képet)?





Gondolom arra van 'valami'.

Biztos vannak ilyen nagylelkű emberek. De én nem szeretném, ha az én táramat sok Pistike raktárnak használná … Főleg, mert én fizetek azér a tárért.

Amúgy pedig a jószívű megoldás: Pistike kap szerzői jogot (ha tud írni), a NextGenGallery bővítményben pedig tovább lehet cizellálni a jogait. Ha jól emlékszem: NGG – Beállítások – Roles (ha nem, akkor valami hasonló). :wink:

jah, Rules Scoper és társai is még. Csak elég bonyoult, egyszer sikerütl jól beállitani csak nem igazán haználták az emberek, ugyhogy marad az ha én töltöm fel:D

Nem. Az NGG alapbeállításaiban.





Egyébként meg Rozi valami lyesmire célzott: jobb, ha s.k. :slight_smile: