Képek nem töltenek be

A médiatárba feltöltött képek nem töltenek be. A régebben feltöltötött képek egy része látható maradt, a többi nem. Az új képek egyáltalán nem töltenek be.

Ehhez kapcsolódóan további anomáliát véltem felfedezni, amelyet a csatolt képeken bemutatok. A médiatárban, ha megnyitom a képet akkor nem látszik. Azonban, ha megpróbálom szerkeszteni, akkor már láthatóvá válik. Ha kilépek ebből a részből, akkor újra nem tölti be.

 

Másik weboldalamnál nem jelentkezik a probléma. Változtatás a hiba kezdete előtt annyi történt, hogy a nem használt pluginokat töröltem, de azok be sem voltak kapcsolva, illetve hitelesítettem a google source console-nál a weboldalt. A honlap címe: www.maon.hu (bár jelenleg nincs rajta tartalom, így kétlem, hogy nagy segítség lenne.)

Ehhez kapcsolódóan még megjegyezném, hogy semmilyen kép nem jelenik meg. Ha pl. fejlécet akarok beállítani, akkor az sem, ha egy posztba szeretnék képet beszúrni a médiatárból az sem. Kivéve a képen látható két képet.

 

Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a megoldás?

ui.: lehet bármilyen formátumú vagy méretű kép, akkor sem hajlandó tenni a dolgát.

Nem telt be a tárhely?

Nem lett átállítva (akár a szolgáltató hibájából) a mappa jogosultságának?

Nem mellesleg nekem bejönnek a képek.

Az általad felvázolt dolog volt a hiba. Idő közben sikerült orvosolnom, ezért is töltenek be a képek.

 

Köszi a választ!