Kép rendezés

Wordpressbe, hogy tudom oszlopokba rendezni a képeket? Most csak egy oszlop van és 100 kép egy oszlopba azért durva lenne.

Táblázatban: http://forum.word-press.hu/topic/2068-tablazat-szerkesztes-oldalon/page__hl__table__fromsearch__1





Két oszlopos táblázatot készítesz, ahol a keret (border) értéke legyen nulla. Magyarán, ne legyen látható a táblázat kerete…

vagy “szebb” megoldás:










Sziasztok !











Most telepítettem nemrégen a WP-t.





Próbálgatom, ízlelgetem.





Szerkesztettem egy új oldalt. Először csak szöveget vittem fel. Minden OK.





Jött a kép beszúrás. Gépről megadtam az útvonalat feltöltötte majd kattintok a beszúrás gombra egy szürkés kocka jelenik meg aztán megáll minden. Pár perc után oldalt frissítettem. Kidob a fő menübe. Vissza be. Oldalak - saját oldal - szerkesztés.





A szöveg maradt kép sehol, megpróbáltam még kétszer ugyan az. A galériában meg már háromszor benn van a kép ( ez jogos is).





Viszont ami nem igazán jó hír most már a szövegbeviteli ablakba sem lehet írni, és eltűntek a formázó ikonok is.





A böngésző ballalsó sarkában megjelent: hiba az oldalon.





WP 2.9 hu





Tárhely extra





Böngésző expolrer8











Hogyan tovább?











Válaszotokat köszönöm.

Varion: én még az extrán nem próbáltam, de itt már nagyon sok topicban olvastam, hogy az extrán valamiért sokszor nem úgy működik a WP, ahogy illene neki …

firefoxban tiltsd ki az extrás js filet! /adblock(+)/

Bocs, valószínűleg én nagyon amatőr lehetek.





Mert fogalmam sincs hogy ezt hogyan kell.

Mit jelent ez: /adblock(+)/





Egyébként Explorer8 böngésztem.





A Firefox -rol azért tértem rá erre, mert ha ben van a java script, akkor nem lehet az admin felületre bejutni.





Ha kikapcsolom feljutok de pl a szövegbevitel ablakban nem jelennek meg a formázó ikonok.





Az Explorer8-ban majd egy napig elég sok mindent jól kiprobálhattam. Ez a képbeszúrás okozott először galibát.

adblock plus erre keress rá google-el.





és megnyitva az adblock±t : Blokkolható objektumok megjelenítése: http://wsa.extra.hu/?d=neved.extra.hu