Kép és plugin betöltési hiba

Előző válaszomra visszatérve, sikerült megooldani a problémát. Köszönöm

De a sebesség változatlanul lassú.

'G3d3cSke' wrote on '2010-01-19:

Nem sikerült létrehozni a(z) /www/zzl.org/h/a/s/hasznaltnemetbutor/htdocs/wp-content/uploads/2010/01 könyvtárat. Ellenőrizni kell, hogy a szülő könyvtár írható-e!"

Több oka lehet, ebből két lehetséges ok:

1. Költöztetted a blogot, ekkor a phpmyadmin-ban az options táblában még a régi szervered feltöltési útvonala szerepel - ezt javítani kell.

2. Admin > Beállítások > Egyebek > Alaphelyzetben: wp-content/uploads

A sebességed lassú kérdésre, pedig az a válasz, hogy rossz szolgáltatót választottál. Jó helyen ilyen probléma nincs a WP-vel.

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok, különösen a php dolgokban. Telepítettem a “Vibe SEO Pack” plugint a jelenlegi wp verziójú bloghoz. Amikor mindent beállítottam és beküldtem az első bejegyzést, akkor megjelent a honlap legtetején ez a hibaüzenet:

Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, ‘nofollow_archives’ was given in /home/eg…m/wp-includes/plugin.php on line 166

Segítséget kérnék a megoldáshoz. Itt nem találtam számomra használhatónak tűnő írást az eddigi témákban.

Köszi!

Árpi

Konkrétumok, konkrétumok, konkrétumok…

Milyen WordPress verzió-t futtatsz?

Hányas PHP verziót használsz?

WP verzió: 2.9.1

PHP verzió: 5.2.9

Remélem ezeket kérdezted.

Köszi!

Árpi

Az a plugin nem kompatibilis szerintem a jelenlegi wp verzióval. Én törölném a bővítményt és helyette az all in one seo packot telepíteném.

Sejtettem, de nem akartam elfogadni, hogy ez lesz a megoldás…

Kikapcsoltam és megkerestem helyette azt, amit ajánlottál és még egy másikat a google eszközei miatt.

Köszönöm! :rolleyes:

Árpi