Kategóriák testreszabása

Sziasztok!



Szeretnék egy kis segítséget kérni!



Az oldalamon jobb oldalt találhatóak a kategóriáknál ez az oldalam fő pontjai! Szeretném kicsit testre szabni.



A problémám az hogy egymás alá pakolja mindegyik kategóriák ABC szerint, ami néha bosszantó mert szeretnék tetszőleges sorrendbe tenni őket! De a fő dolog ami miatt írok az az hogy egyed menüpontokra rákattintva (lenyíljon vagy oldalra kijöjjenek még külön kategóriák)



Ezeket hogy tudom megoldani? Sablon függő vagy ezt valahol alapból belehet állítani vagy egyedileg valahogy?

Egyéni menü widgettel tetszőlegesen alakíthatod a sorrendet, hierarchiát. Az hogy hogyan jelenik meg már sablon függő, tehát lenyíló, kijövő valószínűleg nem olyan egyszerű.

Sziasztok!

Előzőkben is én kérdeztem akkor úgy hagytam nem érdekelt a dolog, eddig jó volt nekem eddig ABC sorrendben a kategóriák!

De most már elég sok kategória van és így már viszont nagyon jó lenne ha tudnám sorba tenni őket!

Keresgéltem a widgetekközt de nálam csak ennyi van, szóval nem tudom tetszőlegesen állítgatni a sorrendet.

http://kepfeltoltes.hu/140216/N_vtelenmlk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

erre van valamilyen megoldás?

vagy ez sablon függő dolog? ha sablon függő tudnátok rá mutatni egy ingyenes sablont amiben lehet állítani ezt?