Kategóriák nem működnek

Sziasztok,











Problémám a következő:











Sidebarban kilistázódnak az elérhető kategóriák. A blog szerkesztője szeretné ha az egyes kategóriákra kattintva az index.php alapján megjelennének a post-ok szűrve a kategória alapján.





Példaképp a 3-mas kategóriához csináltam egy category-3.php-t, ami ugyanolyan mint az index.php.





Egy másik blognál ezt már eszközöltem, és működött szépen.





Most hiába kattintok egy kategóriára, mindig az összes kategória, összes post-ját jeleníti meg, pedig a címsorban látom a ?cat=3 stringet.











Van valakinek tapasztalata?











Előre is köszi.





Pietre

Egy az egyben index.php másolata szerintem nem jó.











Nekem ez jeleníti meg a kategóriák szerinti cikkeket:









Quote:













A(z) ‘’ kategória cikkei

















<h2 id="post-"><a href="" rel="bookmark" title="Permanent Link to ">











>') ?>













sajnos így se megy :frowning:

Feltettem egy másik helyre, ahol nincs írási jog a szerver blog root könyvtárába a wordpress felől, viszont a generált htaccess-t, amit az egyedi struktúrájú permalink megadása után generált a wp, felmásoltam ftp-n keresztül, és működik. Viszont ezen a szerveren plesk nevű szerver menedzsment alkalmazás fut, és hiába másolom fel a blog root könyvtárába a htaccess-t, nem működik.











Ha beírom a domain után az index.php-t, akkor megy, egyébként pedig nem. Tudna valaki tanácsolni megoldást?

nincs engedélyezve a .htaccess használata esetleg.

Azt hiszem én is Charlie. És a kérdés ezután már inkább arra irányul, hogy hogyan kell beállítani ezt plesk alatt? - mert bárhol keresgélek nem lelem.