Kategóriák külön lapon

Azt szeretném megcsinálni, hogy a különböző Kategóriák megjeleníthetőek legyenek kategóriánként külön oldalon. Tehát a főoldalon ömlesztve lennének a különböző kategóriájú hírek, de lenne egy külön oldal, ahol pl. csak a Teszt kategóriájú hírek lennének láthatók.





Remélem érthető…











Köszönöm a segítséget.











Salmi

Le tudnád írni a kérdésed mégegyszer? Mert amit én leszűrtem azt a wp alapból megcsinálja neked… oldalt a menüben kategóriánként bontva van minden (widget vagy a sidebar.php ben a felel érte)





Biztosan félreértem vagy ilyesmi…


Salmi wrote:

Tehát a főoldalon ömlesztve lennének a különböző kategóriájú hírek, de lenne egy külön oldal, ahol pl. csak a Teszt kategóriájú hírek lennének láthatók.


Remélem érthető...





Mind a 2 "kívánságodat" a WP megcsinálja indulásból. Kattogj a Teszt kategóriád nevére... és álmélkodj :)

moshu wrote:



Salmi wrote:

Tehát a főoldalon ömlesztve lennének a különböző kategóriájú hírek, de lenne egy külön oldal, ahol pl. csak a Teszt kategóriájú hírek lennének láthatók.


Remélem érthető...





Mind a 2 "kívánságodat" a WP megcsinálja indulásból. Kattogj a Teszt kategóriád nevére... és álmélkodj :)





Nos akkor megnyugodtam h nem hiába értetlenkedtem :)

:lol:











Jólvanna! Láma vagyok még wp-hez!


Salmi wrote:

:lol:


Jólvanna! Láma vagyok még wp-hez!





Csak nézz körül, mert sok időt megtakaríthatsz másoknak/magadnak:) különben ajánlom a google-t meg a wp codex et:)