Kategória lista sorrendjének meghatározása

Üdv!





Van egy whootheme-s sablonom és ebbe szeretném a kategóriákat általam meghatározott sorrendben kitenni. Sajnos a hagyományos '&include=1,2,3' nem jön be.





A kód:



Code:



  • <?php echo $category->cat_name; ?>


    <?php echo $category->category_description; ?>




    <?php if (get_category_children($category->cat_ID) ) { ?>

      <?php wp_list_categories('title_li&child_of=' . $category->cat_ID ); ?>


    <?php } ?>






  • Ebbe miként tudnám megadni a kategóriák sorrendjét?

    wootheme adminban nem lehet állítani ezeket? vagy például, hogy milyen sorrendben legyenek a dolgok. Én úgy emlékszem lehet.





    Mert ha ott meg van határozva valami, akkor lényegtelen mit adsz meg neki úgyis a wootheme beállítás van először. Egyszer oldalaknál én már poruljártam ezzel.

    Köszi a választ, azonban nem tudom a sorrendet beállítani, maximum exclude-olni. Ezért keresek valami más megoldást rá. :frowning:

    Nézd meg akkor ezt a bővítményt hozzá. http://wordpress.org/extend/plugins/my-category-order/





    De egyedi menüt is gyárthatnál hozzá szerintem, az joval elegánsabb megoldás lenne.


    'Efrud' wrote on '2010-10-25:




    Nézd meg akkor ezt a bővítményt hozzá. http://wordpress.org/extend/plugins/my-category-order/


    De egyedi menüt is gyárthatnál hozzá szerintem, az joval elegánsabb megoldás lenne.





    Az a baj, hogy kézzel html-be nem szeretném megírni a menüt. A bővítményt majd megnézem, köszönöm!

    Végülis, ha használod menükezelőt ugyanazokat el tudod érni mint amit te bepötyögsz. Vagy valami specko menü?


    'Efrud' wrote on '2010-10-25:




    Végülis, ha használod menükezelőt ugyanazokat el tudod érni mint amit te bepötyögsz. Vagy valami specko menü?





    Nincs semmi különleges elvárásom.


    Viszont észrevettem egy 'apróságot'. Admin felületen egyes screenshot-okon 4 lenyíló menü van a Busy Bee megjelenés alatt. Nekem csak 2.


    (Az egyik pont a navigation rész, a másik a seo és admin interface. Remek... Miért csinálja ezt?)