Kategória, címke létrehozási gond

Sziasztok











Nem rég telepítettem a WP-t. Soha eddig hasonlóval nem foglalkoztam, de a leírás alapján nem tűnt bonyolultnak. Első ránézésre minden sikerült is, létrejött a web lap, tudok új bejegyzéseket írni, viszont se címkét, se kategóriát nem tudok hozzáadni, mert a “Nincs jogosultság a művelet végrehajtására.” üzenetet kapom. Már vagy 10x újratelepítettem az egészet, de hiába.











Ha adatbázis oldalon direktbe beleírok a kategóriákat tartalmazó táblá(k)ba - és el nem rontom - akkor azok megjelelnek, szépen, hasznlni is tudom őket. Sőt a meglevő kategóriát módosítani és törölni is tudom az admin felületről, épp csak újat nem tudok létrehozni.











Valami ötlet esetleg, hogy merre keresgéljek, hogy működjön a dolog?











Köszi!

Adminban nézd meg a jogosultságod a felhasználók menüpont alatt. Ha admin vagy, akkor elvileg kéne mennie.

Én is így gondolnám, de hiába.











Admin vagyok, adminként bejelentkezve. Sőt, nincs is más user jelenleg, szóval nem lehet az se, hogy rosszul jelentkeznék be. Nem értem a dolgot és nagyon zavaró, mert így nem tudok előrehaladni az oldallal.

Érdekesen hangzik. Próbáld meg másik ftp és mysql szerveren. (Újra letölteni a wordpress-t esetleg.)