karbantartás Mód

Sziasztok elkészítettem első magyarításomat, mivel nem találtam sehol sem.











Biztos van benn hiba de működik. használom is amit találtok nyelvi fájlokat a Bővítmény könyvtárba azt mind törülhetitek és már magyar is lesz!





természetesen bekel másolni ezt amit feltettem:D





használjátok (javítsátok ) szeretettel











[attachment=313:languages.zip]

Kedves Roten!





Köszönjük, hogy te is adsz valamit a közösségnek! :wink:





Szép munka!

Kedves Roten!











Abszolút dicséretes, hogy szeretnél nyújtani valamit a Közösségnek! A szándékot nagyon szépen köszönjük!











Szerintem KardiWeb ugyanerre gondolt, amikor azt írta: “szép munka”.











Sajnos, meg kell állapítsam, hogy hmmm. hogy is mondjam?.. izé… öööö… szóval: nagyon kevéssé használható:









Quote:

I spend a lot of time on the plugins I've written for WordPress. Any donation would be highly appreciated.





Töltök sok időt vett el a Bővitményamit írtam a WordPress hez. Bármilyen adományt is nagyra értékelek.








Ez még csak hagyján, mert nem a lényegi részen van, de ez:





Quote:

or higher is required when using this plugin, please deactivate it.





vagy annál nagyobb szükség, ha ezt a plugin, akkor kérjük deaktiválja azt.








Ez a fordítás sem nagy segítség:





Quote:

You have designed a beautiful splash page theme you want to share? Please go ahead and drop me a line.





Van egy gyönyörű tervezték nyitóoldal témát meg szeretné osztani? Kérjük, menjen előre, és drop me a line.








Tudom, hogy nem lehetett kis munka, hogy soronként bevigyed a fordítandókat a Google fordítóba, majd a kiadott eredményt bemásold, de az a lépés kimaradt, ami pedig a legfontosabb: a magyarosítás!








A másik pedig: nem kell kitörölni sohasem egy másik nyelvi fájlt sem (vagy legalábbis ritkán) a bővítmény könyvtárából - különösen akkor nem, ha a bővítmény szerzője szolgáltatja (a következő frissítéskor úgyis "visszajön".


Ha valamiben benne van a többnyelvű használat lehetősége, akkor azt tessék is meghagyni.





Fájó szívvel, de azt kell mondanom hivatalosan, a fordítói csapat egyik képviselőjeként is: a WordPress Magyarország nem ajánlja ezt a fordítást, ha csak nem kalandvágyó valaki.








Nálam, a gépemen, lakott egy korábbi verzió, most letöltöttem a jelenlegi legfrissebb - 1.6.7-es - verziót, a .pot fájlból frissítettem, a pár sort kiegészítettem.


Továbbá, a js-könyvtárban is lakik ey magyar nyelvi fájl.


Összecsomagolva, és innen letölthető:





[attachment=314:wp-maintenance-mode-167-HU.zip]

nap vicce.

MegaLOL.











Letöltöttem, de nem kellett volna, mert oly fokú röhögőgörcsöt eredményezett, hogy megfájdult a hasam, hiszen még nem reggeliztem.











Roten: te nem hogy magyarul írni nem tudsz, de angolról magyarra fordítani sem.











Ha az a terved, hogy segítsd a WP közösséget, akkor mostantól hallgass, maradj csendben, lapulj meg a fű alatt, mert ilyet egy kicsit is magára adó ember NEM ad ki a kezei küzül.











Ha viszont a terv az volt, hogy szórakoztasd a nagyérdeműt, akkor hajrá, jöhet még sok ilyen!!!

én teljesen tisztába voltam ezzel hogy ez nem teljesen jó amit csináltam… nem véletlen írtam hogy javítsátok szerette 30 perc alatt készült el nem több ez csak kezdeményezés volt a tőlem

ha teljesen tisztában, akkor minek erőltet?





kit szerettél?





inkább ne kezdeményezz!





és ki volt a gyilkos?

Ez nem valami google translate fordítás?