jQuery Vertical Scroll Anim

Sziasztok!











Előfordulhat, hogy ez inkább egy általánosabb jQuery téma lesz, mint az én konkrét problémám, szóljatok és már meg is szűnök ebben a témában kérdezni tovább.











Van egy alap html oldalam, ahol jQuery, jQuery Easing és egy rövid script segítségével menü linkre kattintva vertikálisan az anchor ponthoz gördül (animálódik) az oldal.











Ezt WordPress alatt nem tudom kivitelezni. Ráadásul csak akkor működik a többi jQuery opció is az oldalon, ha előtt hívom meg a jQuery-t és az Easing-et is. Ezt én általában (és jQuery receptek is így írja) előtt volna a legmegfelelőbb DOM betöltődések miatt, viszont ha footer.php-ban hívom meg a jQuery-t és az easenget is, nem fog működni a crosslide-om sem.











Ebből kifolyólag gondolnám, hogy általános jQuery ütközés is előfordulhat, de egyelőre így konkrétan kérdezek rá, hátha van rá konkrét megoldás (plugin, link, tutorial, kód, bármi segíthet)











Előre is köszönöm a segítséget, ha bármi plusz infóra volna szükség, akkor itt vagyok.

konkrétan ezt szeretném alkalmazni WP alatt











http://tympanus.net/codrops/2010/06/02/smooth-vertical-or-horizontal-page-scrolling-with-jquery/