Jobb klikk letiltása

sziasztok











sablon alap wp 3.04 ver nextgen galery ezel verrel kompatibilis











szeretnék két dolgot elérni képeknél jobbklicet leszeretném tiltani, és csak regisztrált felhasználók nézhetik mega képeket az oldalon!











tudtok eben segiteni?

google disable right click javascript











továbbá: tedd már meg légy oly szíves, hogy mielőtt ide írsz, beírod word-be és kijavítod a hibákat, mert valami hihetetlen mennyire szörnyen írsz.


'mano' wrote on '2011-01-09:




google disable right click javascript





továbbá: tedd már meg légy oly szíves, hogy mielőtt ide írsz, beírod word-be és kijavítod a hibákat, mert valami hihetetlen mennyire szörnyen írsz.








én ezt nem értem google mi köze hozzá hogy kikapcsolja a jobb clicket?

Az egy JavaScript, keress rá a google-ban! De amúgy ez a jobb klikk tiltás a világ legbutább dolga szvsz.

Sziasztok!











Roten! Én ezt a kódot szoktam használni oldalaimon:









Code:



'Efrud' wrote on '2011-01-10:




Az egy Javascript, keress rá a google-ban! De amúgy ez a jobb klikk tiltás a világ legbutább dolga szvsz.








Elfrud





lehet hogy legbutább megoldása! de akkor mutassnekem jobbat a képek letöltésének megakadályozására!





és hogy nem kell plugin hozzá!





elöre is köszönöm

'Remélem wrote on '2011-01-10:




Sziasztok!





Roten! Én ezt a kódot szoktam használni oldalaimon:





Code:












hm megpróbálom de ezt minden oldalba külön bekel tennem vagy csak ahol használni akarom is elég?





köszi amuyg a segitségedet!

mellékesen printscreen > kivágják azt csocsi…

Igaza van hgrg-nek, soha nem fogod tudni megakadályozni, hogy letöltsék a képeidet. De a válasz igen, elég oda beilleszteni ahol nem szeretnéd a jobb gombot, bár ez sablontól is függ. Ha a header.php-ban kezdődik a body akkor minden oldalra érvényes lesz.

Elég kevés sablon van ahol máshol kezdődik a body. Igazság szerint ugye akkor az indexben kell kezdődni, az már tényleg nagyon ritka. Végülis mindegy csak egy rövid eszmefuttatásom volt ez. A képeket ha valaki le akarja tölteni akkor letölti. Ott lesz cache-be vagy bárhol, vagy, ha nagyon akarja ott a firebug stb. Nincs erre megoldás. (youtube-ról se lehet letölteni,de mára már bárki letölteni ha szeretné.) Vizjelet kell rá tenni ha úgy van, meg egy felhasználási nyilatkozat a footerbe. Ha tényleg olyan képek, akkor jogilag kell intézni a dolgokat. Ez nem júzerbarát. Egyébként mi van akkor, ha nem fel akarja használni valamire, hanem tetszik neki és Julikának szeretné megmutatni, de Julinak nincs internet, ezért pendrive-on viszi el neki. Vagy éppen van egy ember, akinek tetszik a haja a képen és a fodrászhoz szeretné elvinni telefonon a képet, de azon kívül nem érdekli az a kép.

Sziasztok!





Egyébként én írtam vendégként a lehetséges body-s megoldást.





Efrudnak igaza van. De sajnos a Photoshop CS5 megjelenése óta a vízjelet is el lehet tüntetni :frowning:





Csak azt nem értem, miért engedik a böngészők a forráskód megtekintését. Igazán tehetnének bele pl egy kiegészítőt ami az átlag mezei felhasználóknak ezt megtiltanák.

nem is értem hogy mernének ilyesmit csinálni… gondolj bele mekkora gátat jelentett volna ez a fejlődésben…





Ha pl nem nézhetnéd meg mi agenerált kimeneted…





őrültségnek is rossz…





…brrr bele se gondolok…





köv. lépésben bevezetheted a gondolatrendőrséget… mert csak website-builderek láthassák a forráskódot csliódollárértmegvévea… nahagyjuk…

Jó. Valamilyen szinten jogos a válaszod! de valami megoldást találhatnának a tartalom lopás ellen. mert szabályokkal sem érünk semmit!

hát látod ez érdekes dolog… de pl kiváncsi vagyok megvetted-e a photoshop-ot amivel a képed készült…

Te most kóstolgatsz? De őszintén!





Megvettem igen! Nem szoktam warezolni.





Amúgy meg nem írtam neked bántót/sértőt!





Te ezzel a kijelentéseddel megsértettél engem!





Hogy, feltételezhetsz ilyet rólam?!

Szia!





Nem kóstolgatlak. Csak rákérdeztem. Nekem pld diákként nincs rá pénzem. Bár warezolni nem warezolok…





Igyekszem freeware-ekkel megoldani amit csak lehetséges. De ez nem mindig megoldható…





Szóval elnézést ha a lelkedbe tapostam…

Szia!





Nincs probléma csak kicsit rosszul esett!





Sajnos diák-ként nekem sem volt anno pénzem ilyesmire.





Most felnőtt ként javult a helyzet.





Van 4 program amiért fizetek. A többi programot én is igyekszem freeware licencekkel megoldani.





Mindegy nem ide való téma.


'KardiWeb' wrote on '2011-01-11:




Szia!


Nincs probléma csak kicsit rosszul esett!


Sajnos diák-ként nekem sem volt anno pénzem ilyesmire.


Most felnőtt ként javult a helyzet.


Van 4 program amiért fizetek. A többi programot én is igyekszem freeware licencekkel megoldani.


Mindegy nem ide való téma.





Hgrg





ismételten elmentek a témától!





köszönöm a fáradozásaitokat!





amugy egy haveremnek készitem az oldalt, és volt már gond belőle a képek felhasználásával kapcsolatban ezért kért meg, hogy tegyek meg (próbáljak megtenni mindent)


hogy képek helyükön marasjanak


Bár én gondoltam arra is hogy egyes usereknek adnám mega lehetőséget hogy akár láthassák a képeket akár letölthessék!


csak sajna ehez kevés vagyok!





valakinek ötlete?

'hgrg' wrote on '2011-01-11:




hát látod ez érdekes dolog.. de pl kiváncsi vagyok megvetted-e a photoshop-ot amivel a képed készült..





szia!





ismételten eltérsz a tárgytól:D:D:S

igen már látom hogy kissé off lett a topic, elnézést érte…





erre elegendő egyszer felhívnod a figyelmemet…





azt hittem már zárható lesz végülis… de mind1.











természetesen a képek csak jogosultsággal rendelkezőknek megtekinthetővé-tétele elég egyszerű:





oldalsablon…