jelszóval védett oldal - mikor kér újra jelszót

Sziasztok!











Létrehoztam egy jelszóval védett oldalt a WordPress-es honlapomon, ami teljesen jól is működik addig, hogy az első megelenítéskor kéri a jelszót. Mikor megadom, szépen meg is jelenik a védett tartalom. Eddig csodás.











Két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:





a ) milyen körülmények kellenek ahhoz, hogy újra kérje a jelszót?





b ) hogyan lehet a jelszó újrakérését kierőszakolni?











Köszi előre is,











–Trifo

Azért nem kéri utána a jelszót, mert a böngésző megjegyezte az oldal adatot. Ha kiüríted vagy másik böngészőből megnyitod, kérni fogja a jelszót. Ha azt akarod, hogy minden megnyitásnál kérje, ahhoz szerintem bővítmény kell.

adj neki új jelszót, egyből kérni fogja! :smiley:

A kérdés lényege az, hogy mit mondjak a júzereknek, mit csináljanak, hogy szépen “visszazáródjon” a dolog.





Illetve melyik az a plugin, amivel valamivel biztonságosabbá lehet tenni ezt a megoldást?











Köszi amúgy a válaszokat. Hosszasan nyűglődtem ezzel a jelszavas dologgal is, mire sikerült kitúrnom, hogy nem jól volt beállítva az általános beállításkoknál az URL és a telepítési URL. Most jobb. Frissítés után viszont a transpose_email plugin nem működik az istennek se.











–Trifo

Akkor más oldalról közelítek: mit tesz pontosan a WordPress, amikor valamit jelszóval vádett állapotba kapcsolsz?











–Trifo

Lazarevic: megfelel, köszönöm. Akkor már csak a cookie időkorlátját kellenem megoldani valahogy.











–Trifo