Jelentkezési űrlap kerestetik.

Tisztelt funok!

















Van ez a blogom amit ki szeretnék alakítani: http://tiboldgergooo.byethost7.com/





Egy dolgot sehol sem találtam hozzá.











Egy olyan plugint vagy valamit keresek, hogy a regisztrált felhasználók tudjanak jelentkezni egy versenyre.











A válaszokat előre is köszi.

cforms nem felelne meg erre?

Felmásoltam és aktiváltam ezt a plugint de sajnos nem nagyon megy az angol ezért nm tudom, hogy jó-e erre. A kérdés kb pont ez lenne. bigsmile.gif











Köszi.

Keresd meg a magyarítást.











Nekem valahonnan megvan, de már nem mondom meg neked, hogy kinek köszönhetjük.





De szerintem néz szét itt a fórumon és lehet, hogy itt a megoldás.

Nem kell messzire menni: a fordítást Ungvári Bélának köszönhetjük, és a bővítmény honlapjáról érhető el (Localisation).











cforms II magyarítása innen tölthető le

Istenek vagytok, köszi!











Még egy uccsó kérdés. Hogy lehet azt megtenni, hogy csak regisztrált tagok tölthessenek űrlapot?

Jelöld be azt a mezőt, hogy “only for members”, vagy hasonlót. :slight_smile:

Nagy bal* lehetek de sehol sem találom…

Sziasztok!



Az a problémám, hogy a Cforms pluginom captcha kód elküldésekor, ha nem helyes kódot írtunk be, bármit csinálok angolul írja ki a hibát:



Please double-check your verification code. Telepítve van a magyar fájl is, de mégsem írja át!



Találkoztatok már ezzel a problémával? Tudtok segíteni, hogy mi lehet a hiba?



Előre is köszönöm!


Meg is válaszolnám az előbb feltett kérdésem, hátha valakinek hasznos lesz: ismét nem láttam a fától az erdőt: a cforms beállításoknál a látogató ellenőrzés beállításainál, a hibaüzenet rossz válasz esetén melletti téglalapba át kell írni magyarul a szöveget. És megoldódott a probléma!