java progi

hali, ismét én…





ha van egy honlap, amibe bele kellene illeszteni egy progit, azt hogyan lehet megoldani?





bővebben arról van szó, hogy egy wp oldalba szeretnék beilleszteni egy java nyelven írt ki számoló progit, ahova a felhasználó beír egy két számot, rákattint egy számol gombra, és kidobja neki a végeredményt… mint például a bankok hitelkalulátor oldalai, vagy valami hasonló…





ha tudnátok segíteni, megköszönném…

Hát azt nem tudom, hogy a progid hogyan működik (és javaban meg fű vagyok), de én egy javaszkriptes menüt (olyat, ami fixen a helyén marad az oldal görgetésekor) egy div-be tettem a sidebar.php-ben és a style.css-ben beállítottam a helyét és a többi szükséges dolgot.





Ilyesmire gondolsz?





SPétör

nekem nem menü kell, hanem statikus oldalba beillesztve egy java progi, mint pl egy halom oldalon a játék, esetemben egy kis számológép progi (azt most irja a cimbi :D)











egy statikus oldalra akrok behívni egy java számológép progit… most egy olyan megoldáson ügyködök, hogy ezzel a kóddal:









































be tudtam hívni (szal ahogy a statikus oldalra kattintanak, be is tölti) az applet java progit, ahol az XYZ.class a java progi/fájl neve, ami a weboldal gyökérkönyvtárába lett bemásolva (ahol a wp admin, content includes mappa is van), a többi ugye elhelyezés és méret…











igy ez ugy tünik müxik…