Japán étterem

Sziasztok!





Wordpress motor hajtja a megújuló Sushifutár rendelési oldalt, ami jelenleg még tesztelés alatt van.





Várom a véleményeteket hogyan lehetne az oldalt optimalizálni, hogy gyorsabb legyen, illetve írjátok





meg a hibákat, észrevételeket az oldallal kapcsolatban.

nekem NAGY.





nem szeretem, hogy ennyit kell görgetni mert túl hosszú a lista, így nehéz átlátni.





azaz én egy kajablokk helyére akár kettőt is bepréselnék, de másfelet biztos.





és ugyanígy bazinagy a slide, de én akár le is szedném.





a felpattanó ablak meg halálos. brrr… :slight_smile:

Szerintem egy sima webshop-hoz jó ez az elrendezés, de kajához tényleg kicsit túl “szellős”.





Amúgy nem rossz. Viszont a menün nézz egy “z-index”-et, vagy valamit, mert az almenük a slider gombjai alatt jelennek meg.











A telefonszámot, meg tényleg inkább fejlécbe valahova (ott is elég kiemelt helyen van, és legalább állandóan látszik). Az a felpattanó ablak nagyon 90-es évek. :slight_smile:

Tényleg túl nagy az egész…alap állapotban csak a slider látszik, semmi “lényeges” tartalom…pedig nem 800*600-at használok :smiley: Meg valahogy nekem a design is kicsit fura…nem igazán "sushis-japános…

nekem tetszik az oldal bár még eléggé teszt… de a fő vonalak megvannak :slight_smile:

Köszönöm az észrevételeket, szerintem is túl szellős az oldal.





Nem tud valaki olyan plugint, amivel a bejegyzések sorrendjét lehetne





meghatározni? Az oldalam esetében a Menü-ben szereplő ételek sorrendjét szeretném.