Japán Blog

Sziasztok!











Elérkezett az idő amikor úgy érzem hogy a blogot érdemes górcső alá tenni. Mi a véleményetek? Szívesen várok minden építő kritikát, tanácsot, és nagyon is megköszönöm.











Japán Blog

Ez egy egyszerű, tiszta blog. Tudom, hogy Japánról szól, de mégis magyarul. Kár, hogy az ékezetes betűket nem ismeri a billentyűzeted.

japán, angol vagy magyar?











mert ha már a magyar nyelv mellett döntöttél, akkor a sablont is le kéne fordítani ám! :wink:











a fejléc rontja az összképet, de amúgy rendben van, gyakorlatilag semmihez nem nyúltál hozzá, csak felpakoltad a Graphene sablont és csókolom! :rolleyes:

Magyar!
















  1. igen annyi a probléma hogy le kéne fordítani a sablont:)… Amennyire buta vagyok hozzá, azt sem találtam meg hol tudom átírni a “read more” gomb szövegét. Azt meg tudjátok mondani?










  2. Igen a fejléc engem is idegesít. Pár hete láttam a fórumon valahol hogyan lehet kikapcsolni, ki fogom.










  3. Igen… sokat nem tettem vele látszólak. Inkább gyorsaságra mentem és egyszerűségre. 2-6 mp ről leredukáltam 1.3-2.2 másodpercre a töltési időt. Szerintem a Graphene úgy jó ahogy van. Ti hogy vagytok vele? pár hiba még van vele (pl a képnézegető nem működik a kb 1 évnél régebbi postoknál).










  4. Köszönöm az észrevételeket. Van még ötletetek hogy lehetne kicsit feljavítani anélkül hogy a sebesség rovására menjen?











    Üdv











    Gábor

[off]





madu-kapu.com





én legalább egy üres indexet feltöltenék…





[/off]

[off]











Igaz, köszönöm. Volt egy választó oldal is de aztán leszedtük és elfelejtettem az indexet pótolni. Már ki is javítottam.











[/off]

igazából normális mego. az lenne, ha az indexelést kikapcsolnád mert elég messze lehetett lépkedni a struktúrában…

No index no follow felpakolva:)

Sok lényegi változás kinézet ügyében nem történt, viszont lefordítottam minden gombot, hozzá adtam Google +1-et és egész jól összeáll az oldal lassan. Van valamilyen más tanácsotok még? Nagyon szívesen veszem és boldogan kipróbálok bármit. Köszönöm az eddigi segítséget is.