Itt van! Megjelent a WordPress 3.0!

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) Itt van! Megjelent a WordPress 3.0! című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: Itt van! Megjelent a WordPress 3.0!]

Ajánljátok éles használatra már, vagy érdemes még 1-2 napot várni?

Taz, úgy tudom Patai Laci az első béta óta használja több oldalán. Ezzel én is hasonlóan vagyok, hónapok óta üzemelt minden komolyabb gond nélkül.

Ennek ellenére lesznek pluginek, amik még biztosan nem fognak menni. De a nagyobbakhoz már elkészült a 3.0 támogatás.

A pluginek még hagyján, én a saját kontárkodásaimtól félek, hogy nem fognak működni. :smiley:

Éppen ma akartam blogot létrehozni magamnak, erre mit látok? Új WordPress. Tökéletes időzítés :smiley:

A korábbi sablonokat lehet alkalmazni a 3.0 verzión?

Úgy tudom, hogy többünknek is ment, megy élesben a WordPress 3-as oldala már a Beta1-es verziótól, sőt, Patai Lacinak a MS (MultiSite, azaz a Hálózat) verzióval is fut több honlapja.

Nyugodtan merjük ajánlani; bár nagy lépés ez a verzió, mégis maradt a pár kattintásos frissítés. :slight_smile:

Fit!

Ugyancsak tegnapi bejelentés volt, hogy a nagyobb, ismertebb sablongyártók a 3.0-hoz optimalizálták a készletüket és fejlesztéseiket.

A tisztességesen megírt korábbi sablonok bizonyosan menni fognak, mennek. Ha mégsem, akkor azért nem olyan nagy kaland 3 másik, működőt találni a megszokott helyére - legalább frissítesz.

Féltem, hogy valami nem fog működni, ezért előbb mindent mentettem, majd kipróbáltam volna saját gépen, de bizonyos okok miatt ez nem jött össze, ezért bátor voltam, és frissítettem 3.0 -ra automatikus frissítéssel. Eddig úgy néz ki a pluginok és a téma sem szállt el. Pedig vannak régebbi WP verzióhoz készült pluginjeim is.

Patai Lacinak a MU-ról WP3-ra frissítésről van vmi tapasztalata?
Persze van, de írna róla valamit, mert nekem nem tiszta egy-két dolog a plugin könyvtár(ak) és a wp-config.php körül.

Köszönöm.

Köszönjük!

Köszönjük!
Újra nagy alakítás! Megtörtént a frissítés, minden rendben működik! Semmihez nem kellett nyúlnom, a régebbi pluginek is tökéletesen működnek!
Szép napot! Jó frissítést, telepítést!

Sajnos az Another Wordpress Classifieds Plugin még nem megy a 3-mas verzió alatt!

Zsolt: én két napja MU-kat frissitek 3-asra, úgy, hogy Buddypress is van rajtuk :slight_smile: eddig semmi nagy gondom nem volt.

Hello!

Az mitől lehet hogy én nem látom a Networks menüt se a Toolsban se a Settingsben? Kell még valami konfig matek, vagy ráolvasás?

Kösz
Zsolt

tzs007, igen, erről a fórumban több helyen is volt szó.
Például itt: http://forum.word-press.hu/topic/3360-wordpress-30-halozat/

Szevasztok!
Már előre elnézést kérek! Mi az a WordPress?? Lemaradtam, tudom… :slight_smile:
üdv:Lacci

@DjZoNe: thx!

mayla: háát úgy cirka 10 évvel:D blogból lett CMS, best of da best:D

Sziasztok. Nekem nem akar valamiért működni a wordpress. Nektek megy?

Szerinted fodor12??? :smiley: :smiley:

Vajon a választ hányas wordpress verzió jeleníti meg jelenleg? Meg még párszázezer felhasználónak?

Na, de félre a viccel! Működik, és, ha elakadtál, akkor irány a WordPress Magyarország Hivatalos Fóruma ahol bizonyára akad segítség, ha elmondod melyik tárhelyen, melyik verzióval, melyik sablonnal és milyen hibaüzenettel akadtál meg.