Itt van a WordPress 3.5"Elvin"!

Az a baj, hogy nincs. Egyébként szerintem elég jó sablon.

már más a függvény formátuma mint régen:





http://codex.wordpress.org/Class_Reference/wpdb#Protect_Queries_Against_SQL_Injection_Attacks

Az lehet, de ez a rész nekem nem sokat mond.

Egyre nagyobb a katasztrófa! Már a polldaddy is ugyan abban a nyavalyában szenved a 3.5 miatt, mint a nextgen! A nextgen pl nem is működik! Nem tudok, képeket feltölteni! :smiley:

jó-jó, szép-szép, de nekem nagyon nem jön be az új médiatárban a kiemelt kép kezelés

De akkor most mit csináljak vele, hogy eltűnjön a fentebb említett 2 hibaüzenet a weplap aljáról? Rakjam vissza a régebbi wp-t?

Ha nem akarod ott látni és nem akarod, hogy hibás legyen az oldalad, akkor neki kell állnod javítani, kicserélni a kódokat az újabbakra.











A régi wp visszarakását nem javaslom.

Sziasztok!

















Ma én is frissítettem az oldalamat a 3.5-ös verzióra.











A művelet gond nélkül lezajlott. A frissítést követően mindössze annyit tapasztaltam, hogy nem tudtam a bejegyzésembe képet betenni, csak kiemelt képként. Ezt követően elkezdtem a bővítményeimet kikapcsolgatni, és végül rátaláltam, hogy a “Custom Field Template” nevű plugin okozta a gondot. Frissítettem ezt is, és utána minden rendbe jött.










    • *











      Viszont szeretnék kérni egy kis segítséget Tőletek, mert az alábbira nem találtam meg a megoldást. Bár hozzá kell tennem, nem vagyok túlzottan jártas a WP-motor programozásában.











      Szóval a frissítést követően az oldalamon (http://www.formula1tech.hu) lévő kategória feliratok esetén, amikor ráállok az egérrel ezt írja ki: “Cortos de…” (A … helyén a kategória neve íródik ki) Ezt szeretném módosítani “… kategória összes bejegyzése” sorra, de sajnos nem tudom, hogyan tegyem.











      Ha tudnátok nekem ebben segíteni, nagyon megköszönném.










    • *











      Az új felület és a funkciók egyébként nagyon tetszetősek, és minden bizonnyal biztonsági oldalról is történtek fejlesztések. Köszönet a fejlesztőknek és a fordítóknak egyaránt!

















      Üdv,





      István

[off]





@pepe1974: Kedves István





Remek, hogy megosztottad a tapasztalataidat, de a sablonmódosítós kérédést légy oly kedves más témában(a megfelelő helye pld itt lenne ) tedd fel. Nem kérünk a számítógépes szaküzletben sem párizert az ügyintézőtől… :slight_smile:





[/off]

Szia!

















Nagyon szépen köszönöm a segítségedet. Még szoknom kell a fórumot, de igyekszem wink.gif





A WP 3.5-re történt frissítést követően jelentkezett sablon-problémát pedig megemlítettem az Általad javasolt topikban.

















Üdv,





István


'syska' wrote:




Ha nem akarod ott látni és nem akarod, hogy hibás legyen az oldalad, akkor neki kell állnod javítani, kicserélni a kódokat az újabbakra.





A régi wp visszarakását nem javaslom.








Megpróbálom, csak az ilyen kódos részek még elég nehezek számomra, így lehet csak rontok rajta.

Akkor bízz meg valakit, hogy javítsa.

Ha lehetne kérni, akkor ennél a témánál a Közleményhez fűzzetek véleményt. Nagyjából minden témacsoportnak van helye, tessék odaírni.





Ami nem ehhez a részhez való, azt minden további figyelmeztetés nélkül törölni fogjuk.











Köszönjük szépen a megértést!

Remélem a w3 total cache jó lesz hozzá :stuck_out_tongue:

Kiemelt képpel kapcsolatban van egy gondom. Az egyes aloldalaimhoz kiemelt képet használok. 3.5 ös frissítés után ezek nem jelennek meg, hanem a főoldal képe látható. A szerkesztőben a jobb alsó részen ott virít a kiemelt kép, tehát a rendszer látja, csak éppen nem jeleníti meg.



Elképzelhető, hogy a fejléckép írja felül? Mi lehet a gond?



Köszönöm.






Biztosan a sablonod a hibás. Be tudnád küldeni az oldalad címét is? Ránézünk.

A honlapom: www.erdelykincsei.com



A gond a következő. A főoldalon látható fejléckép jelenik meg mindenhol. Ott is, ahol korábban beállítottam kiemelt képet. Pl. ezen az oldalon egy kiemelt kép kéne leváltsa a főképet: http://erdelykincsei.com/fotoalbumok/erdely-tajai-sorozat/marosszeki-mezoseg-2011/



Az alapsablon a twenty-ten. Ezt kiegészítve használok egy child theme-et. Pár dolgot változtattam csak.



Köszönöm a segítséget.