intronet.hu

Az után érdeklödnék, hogy valaki telepitet-e már az intronet.hu tárhelyére wordpress-t. Mik a tapasztalatok?

Szerintem a hirdetésért csúnyán megdorgálnak.És nem is csodálom…

Benéztem a topikot 1000 bocs…


'cooper08' wrote:




Az után érdeklödnék, hogy valaki telepitet-e már az intronet.hu tárhelyére wordpress-t. Mik a tapasztalatok?








Hát szerintem ezért a pénzért a megacp-nél jobbat kapsz. Én mellettük tettem le a voksom. De egyébként is drágának mondható. azt hiszem eddig egyszer volt dolgom velük és nem volt probléma a telepítéssel egyébként. De ez már régen volt. Szerintem kb 1 éve.

Ha már itt tartunk .





Voltam Dataglobe-nál ,ensim-nél,elin-nél,w3host-nál,fiberhost-nál és most a Tárhely.hu nál .Utóbbival két éve jól el vagyok support jó és nem drága.

Domain nevet ott vettünk még 3 éve, és ki is van fizetve elöre következő 2évre. Ezért van, hogy nálunk akarunk tárhelyt is venni. Kicsit én is drágálom. Macerás lenne ha máshonnét szeretnénk tárhelyet?

Ott veszel tárhelyet ahol akarsz.A domain nevet meg oda irányíttatod ahova akarod kb 10 perces mutatvány ha jó a support a tárhelyen.De normális tárhelyen magad tudod a domaint is irányítani.De szinte minden webhost szolgáltató ingyen át is regisztrálja a domain nevedet ha náluk veszel tárhelyet.