install.php

Sziasztok!











Amikor megnyitom a wp-admin/install.php-t a következő fogad:









Quote:

/** * A WordPress fő konfigurációs állománya * * Ebben a fájlban a következő beállà tásokat lehet megtenni: MySQL beállà tások * tábla előtagok, titkos kulcsok, a wordpress nyelve, és ABSPATH. * További információ a fájl lehetséges opcióiról angolul itt található: * {@link http://codex.wordpre...g_wp-config.php Editing wp-config.php} * A MySQL beállà tásokat a szolgáltatódtól kell kérned. * * Ebből a fájlból készül el a telepà tési folyamat közben a wp-config.php * állomány. Nem kötelező webes telepà tés használata, elegendő átnevezni * "wp-config.php" névre, és kitölteni az értékeket. * *








Mi lehet a baj?

Több dolog is. :frowning:











Az egyik az, hogy egy bazi hosszú szöveget tettél be idézőjelek nélkül.











A másik, hogy fuss neki mégegyszer a telepítésnek, hacsak nem akarsz hosszantartóan, és fárasztóan hibákat javítgatni. :wink:











Törölj le minden fájlt, és az adatbázist is.











Hozd létre az adatbázist, de a karakterkódolás beállításánál ügyelj: UTF-8 general, vagy hungarian ci legyen!











Aztán felmásolni a kibontott wordpress fájlokat, és telepíteni.











Fog az menni! :slight_smile:

Minden ugyanaz…csak mostmár vannak ékezetek…mit csináljak?MINDENT megcsináltam amit mondtál … tanácstalan vagyok

az install.php-t megnyitottam,kitöröltem előle a ?php-t és most meg ez





Parse error: syntax error, unexpected '}' in /wp-admin/install.php on line 48

@ITM: milyen tárhelyen vagy?? Mert néha az se mindegy …

a legtöbb helyen az ingyeneseknél is utf8-general a beállítás a ?php-t nem kell kitörölni. én inkább karakterkódolási hibára gyanakszom. a saját gépeden vagy a szerveren jön elő a hiba? melyik szolgáltatónál vagy? a hiba üzenet szerint az install.php 48-ik sorában lesz a hiba. :slight_smile: hányas wp verziót használod?

ha ezt megcsinálja minden okés lesz: http://forum.word-press.hu/topic/1556-cannot-modify-header-information-headers-already-sent-by-hibauzenet/