INGYEN WooTheme probléma

Hello!





Bele is kezdek.





Van ez a “The Original Premium News” theme, ezen belül is van az ún. “Featured post” lehetőség.





Tehát a nyitó oldalon megjeleníthetünk egy kiemelt részen(http://www.woothemes.com/demo/?t=1) postokat, amely bejegyzéseket egy adott kategóriába kell berakni, pl. Featured.





A kiemelt részen megjelenik a bejegyzéshez tartozó kép+szöveg…











Probléma:





Megcsinálom a kiemelt bejegyzéseknek a kategóriát (Featured), majd bejegyezek egyet a wOOthemes oldalán leírtak alapján, Publish… majd semmi, a kezdőoldalon nem lesz látható a featured kategória tartalma, sem a kiemelt rész nem működik…











Excerpt,Custom Fields?!..de hogyan, mit hová…

A /wp-content/themes/premiumnews/cache/ könyvtár chmod 777?

localhoston van…és a TC nem azt a menüt biztosítja mint amikor fennt van ftp-n, ezért most állítottam rajta, de semmi nem történt, a cacheben van pár thumb kép…

ezzel tényleg valami zűr van, szerintem css gebasz, megnézem hátha rálelek

gyanítom, hogy helyesen kellene használnom a Excerpt és barátait, de nem lehet, hogy ennyire nem érteném a dolgot…

passzolom a dolgot, de az biztos, hogy másnak sem megy, tehát nem mi hibázunk…

van egy featured.php? Ha van ott szerintem be kell állítani a kategória ID-jét. Vagy a sablonnak van admin felülete és ott kell beállítani az ID-ét. Használtam már és nekem ment. Csak nem emlékszem melyik megoldás a jo, mindig keverem az elegant sablonokkal.

megnéztem, csoxa jól írta le a problémát, én is arra gondoltam először, amit te mondasz efrud, nekem is a featured-ben kell beállítani miket használjon, de itt adminfelületen kell megadni.











amit láttam/tapasztaltam: beállítottam amit kellett és mentem kipróbálni. F5 a kezdőlapon, ahol hirtelen megjelentek a kiválasztott elemek, aztán eltűntek.





úgyhogy bogarásztam benne kicsit. a featured.php első fele gebaszos valahol, az tűnik el, a második fele a kisképekkel szépen megjelenik csak ugye hiába klikk rá, nincs hova a nagy részt betölteni.











szóval érdekes jelenség.











de mint mondtam, google kidobott rá találatot, másnál sem működik… és megoldást nekik sem tudott adni senki! :frowning:











viszont egy érdekesség akadt benne. egy valahol középen. érdekes nem?

…van featured.php, de ha megnyitom,…mintha ha mandarinul lenne írva :D…





viszont megtaláltam az -t…











Hanem, egyszer használtam egy x nevű pollt, ott a postba be kellett szúrni a poll id-jét és utána megjelent…lehetséges, hogy ilyen irányba kellene gondolkozni…de lehet, hogy most a vasárnapi ebéd beszél belőlem…