Ingatlanhonlap keszites

Sziasztok, Egy ingatlanugynoknek kellene uj honlapot csinalni amibe van az ingatlanokrol adatbazis es kereso funkcio.



Eddig ketfelekeppen probalkoztam:



A wp-property pluginnel ami akar jo is lehetne ha mukodne… alitolag a twenty eleven alatt mukodik, a twenty twelve alatt viszont se a featured image se a gallery nem jelenik meg.



A masik a placester columbus themeje ami egesz igeretes lenne ha tudnam hogyan kell az amerika neveket, kriteriumokat angolra allitani, hogy ertesetek $ helyett £ es nekem nem kell se zip code se stb. Aki nyugodtan piszkal kodban annak ez valoszinuleg par ora de en csak barkacsolni tudnek sajna.



Ha valaki megnezi mondjuk a rightmove oldalan a keresot: http://www.rightmove.co.uk/overseas-property/in-Hungary.html



kb arra van nekem is szuksegem.



Szoval csak pofozgatni kellene vagy egy themet vagy egy plugint, de ha ennel valaki jobbat tud, nem tul dragan az is nagyszeru. Es szepen lepesenkent leirni hogy mit kell csinalani, ha a legkozelebbi frissitesnek szetesik az egesz akkor helyre tudjam rakni. Ha megegyezunk es a fonokom is elfogadja akkor a kovetkezo 1-2 hetben meg kell csinalni.

Sziasztok,



senki sem er ra? :wink: Batran lehet valaszoni mert a munka meg mindig elado: wp platformon ingatlan weboldal keszitese. Arajanlatot varok es referenciat/ portfoliot.



zsofihome kukac gmail pont com