Index.php-ról átírányit home.php-ra

Sziasztok, olyan problémával találkoztam a WP 5.8 verziónál hogy, telepítés utána beállítottam egy pár oldalt, főoldal, blog, Adatkezelési oldalt stb… Nos viszont folyamatosan 404-es oldalt kapok. home.php-ra akar átírányitani a WP és erre dob 404-et.
Itt tudjátok lecsekkolni: Raim

Valakinek valami tipp? Alap témától kezdve letöltött témáig mindent probáltam de semmi.
Közvetlen hivatkozások beállításait is átnyálaztam de ott se találtam sok dolgot.
Előre is köszönöm a segítséget!

Hozz létre egy új page/oldalt és utána a vezérlőpult/beállítások/olvasás résznél válaszd ki azt kezdőlapnak.
Jelenleg nem átirányítás történik, hanem a WP alapbeállításként a blog (bejegyzések listája) oldalt használja kezdőlapnak.

Hmm… sajnos az sem oldotta meg a gondot. De viszont hosszas keresgélés után találtam egy olyan lehetőséget hogy a Közvetlen hivatkozások beállításainál az “Egyszerű”-nél simán működik… nem tudom hogy miért, de így már megy a dolog :slight_smile: Azért köszönöm a válaszod :slight_smile:

Lehet nincs a szerveren apache mod_rewrite ami a szép url-ekhez kell? Tárhelyszolgáltatót kérdezd meg.