Image background a táblázatban

Sziasztok!





Sehol se találtam releváns infót és már hetek óta nem tudom megoldani. Kezdő vagyok.





Egy táblázat cellájába szeretnék egy szöveghossz függően nyúló képet, mint backgroung image-t kezelntetni a WP-el.





Sajnos nem jelennek meg ezek a képek, még úgy sem, hogy egy profibb belső szövegszerkesztőben található





táblázat beállításoknál a haladó részlegen belül a stílusnál jelzi a cuccot, így persze a kód sorban is.











Mit állítsak be a CSS-ben? Még a twenty ten-él is fennáll ez a probléma.

ha teljes létező elérési útvonallal adod meg a kép elérhetőségét, akkor sem működik?











(nem css-ből meghívva, hanem a klasszikus módon a table tr td-nek megadva)


'mano' wrote on '2011-01-04:




ha teljes létező elérési útvonallal adod meg a kép elérhetőségét, akkor sem működik?





(nem css-ből meghívva, hanem a klasszikus módon a table tr td-nek megadva)








Sajnos nem oldotta meg a dolgot. Megadtam két különböző szerveren lévő elérésből is, de nem jelez ki semmit.

Én úgy csinálom, hogy használom a TinyMCE bővítményt, amellyel megcsinálom a kívánt táblázatot, majd a cella tulajdonságainál beállítom a hátteret, amelyhez mindig teljes elérési utat használok.











A html-kódja így néz ki:









Code:



























Köszönöm Uram, most már működik! Egyedül semmire se mennénk.





Még van vele gondom, remélem arra is rájövök, hogy a felette lévő cellában lévő képpel miért nem simul össze.





A napokban alapból újra építem a kódot, remélem össze állnak és lesz egy szép felírató formom itt is.





Ha nem jó, akkor ide másolom a kódot.

Border, cellpadding, cellspacing le van véve?