Html kód beillesztése után nem jelenik meg a gomb

Egy “Megrendelem” gomb beillesztésével bajlódom a wordpress oldalamra. A gomb html kódját beillesztettem az oldalra, de nem jelenik meg a gomb a megformázott formában az előnézetben (és ha élesítem, akkor se), hanem csak a hosszú kód látszik magán az oldalon, amikor megnyitom! Mit rontok el vajon?? Tud valaki segíteni?

Szia!
EZ a gomb mit csinálna pontosan? Hova vinne, mi lenne a funkciója?

Szia! Egy “Megrendelem” gomb lenne, ami a SalesForm-féle okos űrlapra vezetne át, ahol megrendelhetik az e-book-unkat!

Miért HTML kóddal akarod a gombot betenni? A sablonodhoz nincsen valamilyen építő, vagy beépített modul?

Hát erre már nemigen tudok válaszolni… A salesform-ban meg lehet formázni a gombot, ott megjelenik egy kód, és azt kell beilleszteni… Ennyit tudok erről… Azt sajnos nem tudom, mi az a beépített modul…

szöveg blokkba másolod be a html kódot? válts át HTML nézetre, úgy másold be és mentsd el, és jó lesz.

@vicartdesign szerintem rájött a megoldásra, csak csináltam róla egy képet, hogy egyértelmű legyen.

Visual nézetben csak shortcode-t lehet megadni (sok WordPress plugin generál ilyen kódokat, szóval általában ezt szokás használni)

Text nézetben tudsz csak megadni html-t, szóval ha linkeket, gombokat akarsz html-be szerkeszteni, akkor váltsd át

Az első képen láthatod, hogy ha Visual nézetben adok meg html-t, akkor abból mit csinál a rendszer valójában, amikor átváltok a második képen Text nézetre.
DE shortcode-t egyébként Visual és Text nézetben is meg lehet adni.

Köszi, kicsit kiterjesztetted a válaszom, így részletesebb :slight_smile: