hozzászólás kozmetikázása

Ahhá. Hm… lehetséges,akkor ez elszomorít :frowning: nincs esetleg más ilyen bővítmény? Már kerestem ugyan, de talán elmentem mellette :slight_smile:


'pkardos' wrote on '2010-07-27:




Ahhá. Hm... lehetséges,akkor ez elszomorít :( nincs esetleg más ilyen bővítmény? Már kerestem ugyan, de talán elmentem mellette :)








http://wordpress.org/extend/plugins/fckeditor-for-wordpress-plugin/


http://wordpress.org/extend/plugins/comment-form-toolbar/


http://wordpress.org/extend/plugins/pretty-comments/





Ezekkel esetleg megpróbálkozhatsz (de ne felejtsd el előtte kikapcsolni az MCE Comments plugint).

psztrnk, köszönöm! Közben próbáltam még néhányat, azok közül is amelyeket te javasoltál. Arra jutottam, hogy mindegyik olyan bővítmány, ami lehetővé teszi azt, hogy gombok segítségével formázzam a szöveget (rábökök a B vastagítás gombra pl.) mind-mind mind működik, mert előnézetben látom is, hogy megvastagodott a szövegrészem, de ahogy elküldöm, annyi. Vagyis most már biztos vagyok abban, hogy a sablonomból hiányzik valami - méghozzá a komment részből, mert a sima bejegyzéseknél megjelenik minden - csak azt nem tudom, hogy mi. Mert a WP 3.0 alapsablonja meg megjeleníti rendesen. Sajnos ráguglizni sem tudok mert nem tudom angolul, hogy mit kellene ez esetben beírnom.


'pkardos' wrote on '2010-07-27:




Vagyis most már biztos vagyok abban, hogy a sablonomból hiányzik valami - méghozzá a komment részből, mert a sima bejegyzéseknél megjelenik minden - csak azt nem tudom, hogy mi.








Be tudod linkelni a sablont, amit használsz?

pkardos: szerintem csatold már fel ide a comment.php-dat, mert ha valaki bele tud nézni, akkor gyorsabban megoldás születhet :slight_smile:


'psztrnk' wrote on '2010-07-27:




Be tudod linkelni a sablont, amit használsz?








Persze, parancsolj. Black Pearl

'varnyu' wrote on '2010-07-27:




pkardos: szerintem csatold már fel ide a comment.php-dat, mert ha valaki bele tud nézni, akkor gyorsabban megoldás születhet :)











okés,köszi neked is!


comments.php





meg van egy comments old.php is


comments old.php

Nekem a single.php-ban ez a rész gyanús:









Code:

<?php

if (function_exists('wp_list_comments')) {comments_template('/comments.php', true);}

else {comments_template('/comments-old.php');}

?>








Próbáld meg a következőt (nem garantálom, hogy működni fog):





1. csinálj egy biztonsági másolatot a single.php-ról


2. a fentebb mutatott részt töröld és a helyére illeszd be ezt:





Code:









(A comments.php a WordPress standard wp_list_comments funkcióját használja, míg a comments-old.php saját kommentformázást használ, mert a WP 2.7 előtti verziókban nincs wp_list_comments funkció, a pluginek pedig eredetileg a régebbi verziókhoz lettek írva.)





Ha nem működik, akkor simán másold vissza az eredeti single.php-t...

psztrnk, először is köszönöm, hogy foglalkozol a bajommal!











Megpróbáltam de sajnos nem működik így. Megcsináltam a módosításokat, feltöltöttem, írtam egy hozzászólást, vastagítottal, elküldtem. És ekkor már nem mutatta többé a hozzászólásokat :frowning: megpróbáltam, hogy újra betöltöm a cikket, hátha, de a hozzászólásokat nem töltötte be hozzá ekkor sem. Visszaraktam most az eredeti single.php-t, azzal bejönnek a hozzászólások, persze formázás nélkül.

Ez egyre jobb… :slight_smile:





Belinkeled a blogodat?

Elég fura egy “free theme”


'hgrg' wrote on '2010-07-27:




Elég fura egy "free theme"








Ja, az egész sablon tele van base64-es laszvegasz hotellel.

'psztrnk' wrote on '2010-07-27:




Ez egyre jobb... :)


Belinkeled a blogodat?








Be van kapcsolva a maintaince mode rajta, amíg nem leszek készen vele, hogy mások addig ne regisztráljanak feleslegesen, meg elkerüljem a kérdéseket, hogy "miért nem tudok belépni"





A comment php fájlokat feljebb csatoltam......abból esetleg ki tudsz hámozni valamit? :rolleyes:








Az össze ott található téma ilyen, szerintem egy kaptafara készül az összes, sőt ha lejjebb tekersz, ott lesznek még linkek, amik hasonló sablonos oldalakra vezetnek

Na, ez lesz a ludas a functions.php-ben (köszi hgrg, ha nem csatolod, meg sem nézem eléggé a fájlt):









Code:

function preprocess_comment_striptags($commentdata) {

$commentdata['comment_content'] = strip_tags($commentdata['comment_content']);

return $commentdata;

}

add_filter('preprocess_comment', 'preprocess_comment_striptags');








A preprocess_comment_striptags szed ki minden HTML-kódot a kommentből, amikor menti.


Saját felelősségre megpróbálhatod kitörölni a fenti részt a functions.php-ből, de előtte mindenképp csinálj egy biztonsági másolatot a fájlról... :)

Hmm…Megtaláltam, kitöröltem, feltöltöttem eredmény zéró :frowning: megírom a hozzászólást formázva, elküldéskor formázatlanul mutatja mint eddig, de legalább elküldés után visszahozza a hozzászólásokat, nem úgy mint előzőleg :smiley:

Cache-t meg ilyeneket ürítetted? Nézd meg azért egy másik böngészőből is.

Rendben…

3 különböző böngészővel megnéztem (explorer, chrome,Firefox) de sajnos semmi eredmény


'pkardos' wrote on '2010-07-27:




3 különböző böngészővel megnéztem (explorer, chrome,Firefox) de sajnos semmi eredmény








Ez azért van, mert egy idióta vagyok és kommentek mentésére vonatkozó kódot kitöröltettem veled, de a mutatására vonatkozót nem... laugh.gif


Úgyhogy szabadulj meg a fentebb mondottól, meg ettől is:





Code:

function comment_text_striptags($string) {

return strip_tags($string);

}

add_filter('comment_text', 'comment_text_striptags');








:D

Tehát ezt:









Code:

function preprocess_comment_striptags($commentdata) {

$commentdata['comment_content'] = strip_tags($commentdata['comment_content']);

return $commentdata;

}

add_filter('preprocess_comment', 'preprocess_comment_striptags');











Meg ezt:





Code:

function comment_text_striptags($string) {

return strip_tags($string);

}

add_filter('comment_text', 'comment_text_striptags');








kell kivenni ugye?