Hozzászólás engedélyezése

Sziasztok.

Fura helyzet alakult ki, ezért kérdeznék pár dolgot…



A weboldalamon nem lehet hozzászólni a bejegyzésekhez.

Kerestem, hogy mit és hogyan kell átállítani és a Beállítások -> Interakció fül alatt találtam pár jelölőnégyzetet.

És például a hozzászólások engedélyezése be van pipálva és például regisztráció nem szükséges, bár a nevet és mailcímet meg kell adni…



Mégsem jelenik meg a form a bejegyzés alatt…



A weboldal címe: www.bestphoto4u.com



Namármost…

A pár hete észrevettem, hogy próbálnak betörni a lapra ami számomra érthetetlen, de végülis mi tudom én, hogy kinek mi a perverzitása.

Emiatt elég komolyan védem a cuccost.

A wp-admin könyvtár csak egy bizonyos tartományból érhető el, ráadásul külön szerverjelszóval is védve van.

a wp-login.php szintén csak egy bizonyos tartományból érhető el.

Az xmlrpc.php elrejtve, jogosultság átírva. Kívülről nem nagyon érhető el.



Namármost ha ezek miatt nem megy a form akkor nem érdekel, nem lesz form.

Ha valami más miatt nem megy, vagy mert valamit nem állítottam be, akkor viszont örülnék némi segítségnek.



Ja. Pontosítom a bejegyzést:

Ebben a postban ott a hozzászóláshoz a form:

http://www.bestphoto4u.com/f1-szabadedzes-2015-07-24-pentek/



Ebben a postban pedig nincs ott:

http://www.bestphoto4u.com/a-legszebb-eskuvoi-ruhak/



Sziasztok

Zsolt

Vezérlőpult – Interakció – Hozzászólások engedélyezése az új bejegyzésekhez ide pipa.



Ezek a beállítás felülbírálható a bejegyzés írásakor, és az egyik helyen van hozzászólás, a másik helyen meg nincs, arra utal, hogy ez a felülbírálás a szerkesztő által esetenként meg is történik.



Bejegyzés – szerkesztés (vagy új írásakor) – Mit lássunk?- fül (jobbra fennt, a Sugó mellett) – Jelöljük be, hogy az Interakció opció látszódjék, majd tekerjünk az aljára, és az adott bejegyzéshez fűződő szándékaink szerint jelöljük a négyzete(ke)t.

Köszönöm. Nem ez a gond…

Ez egy bug ami a weblizar sara.

Konkrétan…

Ha a blogbejegyzésbe valahova beszúrom azt a shortkódot ami portfolió bejegyzést tesz be (mondjuk esküvői blogba, esküvővel kapcsolatos portfoliót szúrok be, vagy bármi mást), akkor nincs hozzászólás form függetlenül a pipáktól…

Ellenben ha ezt a shorkódot kiveszem van hozzászólás…

Közben felfedeztem egy csavart is a bugban…

Ha a shortkód mögé beszúrok egy képgaléria plugint (nálam szintén weblizaros), akkor megintcsak lesz hozzászólás, bár a lap ettől baromi hülyén néz ki, mivel a képgalériát (Responsive Portfolio Pro) inkább a sortkód elé a szöveghez kötődően szúrnám be…



Vagyis ez olyan mintha a weblizaros portfolio csomag nem lenne lezárva rendesen… Majd írok nekik egy levelet de még össze kell szednek, hogy fogalmazzam meg nekik érthetően…